A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Porodilište u Podgorici
17/04/2012
6:42 pm
vanjamik
Guest
Guests
661sp_Permalink sp_Print

Cestitke Montenegrina!!!

17/04/2012
7:07 pm
mamika m
Member
Guests

Members

NVO Clanstvo
Forum Posts: 1304
Member Since:
23/10/2010
sp_UserOfflineSmall Offline
662sp_Permalink sp_Print

cestitam montenegrina! bas sam se pitala sto se ne javljas Smile

14.4.99/12.6.10/10.6.12 ja presretna :)

17/04/2012
7:32 pm
bubica
Guest
Guests
663sp_Permalink sp_Print

Cestitke Montenegrina!!! Ljubac za bebu!

17/04/2012
9:00 pm
Cekalica
Guest
Guests
664sp_Permalink sp_Print

Cestitke, sve najljepse tebi i bebi! Smile

18/04/2012
12:50 am
mirjana
Guest
Guests
665sp_Permalink sp_Print

Sve čestitike   Jasnao i Montenegrina…. I drago mi je da ste osjetile posledice rada  ovog foruma kad je porodilište u pitanju…. sad uživajte u vašim bebama jer jako brzo rastu … veliki pozdrav!

18/04/2012
2:16 pm
NemAna
Guest
Guests
666sp_Permalink sp_Print

Montenegrina,

 

i ja  sam se  pitala gdje si 🙂 ČESTITAM TEBI I BEBICI!

18/04/2012
2:21 pm
montenegrina
Guest
Guests

Hvala svima puno…osim sto sam bila da se porodim isla sam i u izvidnicu ,sve sam snimila 🙂 ako vas sta interesuje,od hrane ,higijene,kome se za sta obratiti i sl pitajte me rado cu odgovoriti ;)))

18/04/2012
6:53 pm
Nikolina
Guest
Guests
668sp_Permalink sp_Print

nek je sa srecom montenegrina ….Smile

i ja sam se porodila u cetvrtak 29 marta ali na carski.

18/04/2012
8:07 pm
montenegrina
Guest
Guests
669sp_Permalink sp_Print

Super..cestitam i ja tebi :*

18/04/2012
8:20 pm
Tajchi
Guest
Guests
670sp_Permalink sp_Print

Cestitke i Nikolini. Djece i para je vazda malo. Samo nek se radjaju Wink

18/04/2012
9:36 pm
NemAna
Guest
Guests
671sp_Permalink sp_Print

Samo da citiram 🙂

Tajchi said

Cestitke i Nikolini. Djece i para je vazda malo. Samo nek se radjaju Wink

18/04/2012
11:17 pm
Tamara 2
Guest
Guests
672sp_Permalink sp_Print

NemAna said

Samo da citiram 🙂

Tajchi said

Cestitke i Nikolini. Djece i para je vazda malo. Samo nek se radjaju Wink

A ja da se pridruzim Laugh

19/04/2012
1:38 am
mirjana
Guest
Guests
673sp_Permalink sp_Print

I ja…….

19/04/2012
9:53 am
sun
Guest
Guests
674sp_Permalink sp_Print

ne zamjerite mi sto necu iscitat sve strane…trebalo mi mi par dana za to Laugh

ali po ovim poslednjim vidim da ima pomaka, jupiii Laugh

sta sam ja propustila sto se porodih prije ove reforme, heheh Laugh

salu na stranu….imam iskustva od prije 4god i sad od januara

(neka me nesko prosvijetli kako da stavim u potpisu tickere, pliiz)

onomad sam bila kao i s prvorotke isprepadana, pola se toga ne sjecam, ali opet nemam nista ruzno za reci, osim naravno uslova, wc-a …. osoblje mi je bilo sasvim ok, mozda samo 2-3 namrgodjene face, nista bitno….cak mi je jedna babica i pomogla kako da naucim da dojim Smile niko mi nista nije trazio , ni direktno ni okolo-naokolo, ko sto mi je rekla jedna ”dobronamjerna” poznanica, da MORAM OBAVEZNO imati svoju osobu tamo tj. podmazat neku sestru da mi bude tamo sve i svja Surprised inace me niko nece ni pogledat. sprdnja, to uopste nije tacno…a da se ne lazemo, dosta toga zavisi i od naseg stava bogami, bilo je zena koje su se nicim izazvane ponasale kao da su im seste robovi, drske, bezobrazne, pa naravno da nece dobit ljubaznost na to, sigurno.

sad u januaru drugi put, (doduse ja sam oba carska imala, tako da ne znam o ponasanju osoblja u porodj. sali, samo sam kratko bila u njoj na ctg) isto su svi bili super sa mnom, dolaze da pitaju treba li sto (opet kazem, ‘caricama” je zbilja tesko par dana prvih, tako da su mozda prema nama ljubaznije, nemam pojma, da ne grijesim dusu), ovog puta kreveti na daljinac, sa ruckom za ustajanje, nisam mogla vjerovat Smile ali za to je wc horor, ja mislim da je gori jedino onaj u Boćare Surprised kupatilo uzas, hrana sta reci, boranija poslije 3 dana infuzije, da mi raznese crijeva, i parizer, fuj…i da, najgora uspomena definitnivno, pun slivnik opusaka! u wc-u za porodilje! nisam mogla vjerovati da ima zena koje ce pusit i trudne i porodjene, vjerujem da i doje s cigaretom u ruci, uzas!!!

u svakom slucaju, svaki pomak je dobrodosao! i vrijeme je bilo!

20/04/2012
11:21 pm
montenegrina
Guest
Guests
675sp_Permalink sp_Print

Kristina cini mi se da si pominjala da neces nositi toalet jer se nadas da ces ga tamo imati.Moram ti reci da neces nista naci sem hladne vode 🙂

21/04/2012
12:51 am
Kristina M
Guest
Guests
676sp_Permalink sp_Print

sun said 
…cak mi je jedna babica i pomogla kako da naucim da dojim Smile

Cak! 🙂 Posto platu prima za neke druge stvari, a mi kao osiguranici takiodje placamo neke druge stvari:)

 

Montenegrina, nijesam se ja tome nadala, nego me Bubica tjesila:) Sto ce nam toalet papir, treba da se zapiramo:) Toliko zena na dva wc-a i bez tople vode svako malo zamisli da idu da se kupaju. SF je malo reci

21/04/2012
10:40 am
bubica
Guest
Guests
677sp_Permalink sp_Print

aha,ja ti rekoh da ce pre ono pace sa reklame da proseta hodnicima KC-a,nego sto ces papir tamo videti! Nista se ti ne brini,kad krenes tamo,saljem kombi sa papirom,da imas i ti,a i da pocastis osoblje i drugarice iz sobe!

21/04/2012
11:23 am
mamika m
Member
Guests

Members

NVO Clanstvo
Forum Posts: 1304
Member Since:
23/10/2010
sp_UserOfflineSmall Offline
678sp_Permalink sp_Print

cak je i jedna babica  samo radila svoj posao ( ne kazem da i druge ne rade, svaka cast , ali to im je posao zene!!!)… kao da kazem cak mi je frizerka oprala kosu prije sisanja! u stvari sad mi pada na pamet da bi trebali nekako da trazimo da nam daju opis radnog mjesta zaposlenih u porodilistima, i da znam sta od koga mozemo da trazimo i dobijemo, da ne maltretiramo ni sebe ni njih ako im to nije posao. (npr kad sam dobila cvijece zamolila sam higijenicarku da mi nadje neku teglu, vazu iili sl. da stavim cvijece, i zena mi donijela prerezanu flasu od kisele vode, bila sam joj zahvalna jer se potrudila, nasla flasu, cak je rezala a to joj sigurno ne spada u posao, ali eto…meni je i to bilo veliko sa njene strane!)

da  se ne bismo ubuduce odusevljavali ako je neko ljubazan, ili nam pokaze kako da dojimo, ocisti nam ranu itd…ne kazem da treba biti nezahvalan, ali mi se nadjemo u cudu i mislimo da smo nesto posebno, kad naidjemo na ljubaznost i profesionalnost, i to je zalosno…

14.4.99/12.6.10/10.6.12 ja presretna :)

21/04/2012
5:02 pm
sun
Guest
Guests
679sp_Permalink sp_Print

Kristina said

sun said 
…cak mi je jedna babica i pomogla kako da naucim da dojim Smile

Cak! 🙂 Posto platu prima za neke druge stvari, a mi kao osiguranici takiodje placamo neke druge stvari:)

 

Montenegrina, nijesam se ja tome nadala, nego me Bubica tjesila:) Sto ce nam toalet papir, treba da se zapiramo:) Toliko zena na dva wc-a i bez tople vode svako malo zamisli da idu da se kupaju. SF je malo reci

hhaha, ovo sam napisala misleci na to da mi je SAMA pomogla tj. pitala me jel mi to prva beba i krenula pomagati….naravno da je to njihov posao, ali sad drugi put kad sam bila imala sam 2 cimerke prvorotke i nijedna se babica nije sjetila da pita treba li kojoj pomoc, nego su morale po sto puta da nekog zovu, jer ove sto donose bebe, samo ih tutnu, po 3-4 nose onako Surprised pa dok zovu nekog drugog za pomoc beba zaspi (jer je sita, of kors).

21/04/2012
6:24 pm
macence
Guest
Guests
680sp_Permalink sp_Print

Cestitke montenegrina i jasnao, nek’ su zive i zdrave bebice!

Nisam odavno citala ovaj topic, pa iscitavam poslednjih 15-ak postova, narocito ovih svjezih porodilja i vidim kao neke promjene, aliConfused nesto mi je tu sve “tranjavao”, kao da je to eto danas, pa cemo sutra po starom. Bojim da tu napretka nema. To je moj utisak, ne mora da znaci.

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
9 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
2 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner