A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Porodilište u Podgorici
25/10/2013
10:11 pm
srecica
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 115
Member Since:
09/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1121sp_Permalink sp_Print

Hvala, raspitacu se. Ja sam htjela da privatno odem kod nekoga ko ce da me porodi, mada sam 5 mjesec i ima vremana, al lagano svasta planiram i ispitujem. Nesto mi dani bas brzo idu.

28/10/2013
9:17 am
kapljica
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 26
Member Since:
20/08/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1122sp_Permalink sp_Print

Imam jos jedno pitanje, dr Snezana Sekulic Grbovic, jeli u Codri i dalje ili je nedje drugo sad…

 

Srecice, ja znam. Ona radi u ordiniaciji Micunovic (ja idem kod dr Micunovic) Mislim da radim utorkom i cetvrtkom prije podne. Ta ordinacije ti je na Tuskom putu onamo u novoj zgradi gdje pumpa na Tuskom. Imas sajt ove ordinacije pa pogledaj.

28/10/2013
11:31 am
srecica
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 115
Member Since:
09/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1123sp_Permalink sp_Print

I ja sam bila kod Micunoviceve da mi da svoje misljenje, al nisam znala uopste da je ova Sekulic Grbovic tamo. Hvala ti puno, sad cu da pozovem.

28/10/2013
12:49 pm
Kristina M
Guest
Guests
1124sp_Permalink sp_Print

OT i izvinjavam se unaprijed, ali da ne otvaram novu samo zvog ovog: Da li bi neka od vas koja je neavno bila u porodilistu dala izjavu jednoj radio stanici o svom iskustvu. Ne mora se znati ime, naravno. Javite u inbox ako zelite da vas povezem sa novinarkom

29/10/2013
8:23 pm
agava
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 30
Member Since:
22/05/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1125sp_Permalink sp_Print

Da li neko ima iskustva sa dr Filipovicem na porodjuju i da li on radi carski rez?

30/10/2013
8:52 am
Budimka G
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members

NVO Clanstvo
Forum Posts: 386
Member Since:
01/03/2012
sp_UserOfflineSmall Offline
1126sp_Permalink sp_Print

Meni se slucajno zadesio u smjeni prije 4,5 godine kad sam se poradjala, pa nije islo i morao je hitan carski da se uradi. Nikad sa mnom nije progovorio ni rijec iako sam bila u bolnici 14 dana. Namjerno smo suprug i ja otisli kod njega u kabinet kad sam izlazila da mu se kao zahvalimo uz flasu pica (ni centa!). Mislim da ga je bilo malo sramota sto me nije niti jednom obisao za tih 14 dana. Inace, rana mi je bila ok i oziljak je sada jedva primjetan. Mada, koliko vidim, svakoj je tako.

Sad je dolazio u vizitu kad sam se prirodno porodila prije 8 mjeseci. Veoma arogantan i drzak kao covjek.

 

30/10/2013
11:06 am
milenar
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 52
Member Since:
14/12/2012
sp_UserOfflineSmall Offline
1127sp_Permalink sp_Print

Dr Filipovica bih zaobišla “u širokom krugu”. Meni je vodio prvu tudnocu (sve vrijeme sam isla privatno kod njega), a odabrala sam ga jer nikog nijesam poznavala, a nadala sam se da će me i poroditi ako mu svali mjesec dajem pare (+ čašavanje prije) i vodi mi trudnocu…sto je i on potvrdio. No, bilo je drugačije….Primio me (pukao mi je vodenjak) i ….. prepustio drugom doktoru koji je Bogu hvala bio super!!! Iako nije bio prisutan, nijednom me nije obišao za 4 dana.

02/11/2013
7:59 pm
agava
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 30
Member Since:
22/05/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1128sp_Permalink sp_Print

Upravo toga me najvise strah,da bez obzira na dogovor i sav propratni obicaj cascavanja ginekolog ne ispostuje dogovor  ili me prepusti nekom drugom”dezurnom”.Bas uzas.Ima li u tom KBC neki ginekolog od povjerenja sa kojim mozes normalno da sve zavrsis.

03/11/2013
6:36 pm
micka78
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 12
Member Since:
02/11/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1129sp_Permalink sp_Print

Ja sam kod dr Grbovicke isla u Codru, jer je moja dr tada bila van Pg. Nista arogantnije u zivotu nisam vidjela, pregled uzas, pregruba, hladna. Utisak katastrofa. Mozda je dobar strucnjak, mada nista nisam o njoj specijalno dobro cula. Mada stvarno za sve dr ima raznih misljenja.

03/11/2013
7:13 pm
srecica
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 115
Member Since:
09/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1130sp_Permalink sp_Print

A to sigurno… Ja sam se naslusala prica i prica, i u pocetku sam bas bila jako opterecena time. Mada evo ni sad ne znam sto vise da mislim. Jedno je sigurno, a to je da nista nije sigurno :/ i to da se ja ne sjekiram sad kao ranije. 

03/11/2013
9:59 pm
barba
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 76
Member Since:
26/06/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1131sp_Permalink sp_Print

Meni je dr Grbovic potpuno ok,ja sam imala priliku da idem kod nje i cak mi je bila i na porodjaju. mozda si micka samo jednom bila kod nje? ja bas imam pozitivno iskustvo. zena je strucna i vrlo dobro radi svoj posao. Cak me je svaki dan obilazila u sobi i davala savjete. 

U svakom slucaju niko nije svaki dan raspolozen i nasmijan,sto ne znaci da je los. 

Dakle,kako vec rekoh dr Grbovic je odlicna,pa vam je preporucujem za porodjaj.

04/11/2013
5:12 pm
snezab
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 115
Member Since:
21/08/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1132sp_Permalink sp_Print

Imam pitanje za one sto su se skoro porodile – da li je mozada glupo da ne angazujem nijednog dr za porodjaj! I sa ranijim porodjajima sam dobro prosla , bez ikakvog prethodnog dogovora sa dr., pa se nadam da ce tako biti i ovog puta. Ko mi se zadesi u smjeni , to nije bas lako isplanirati. A babica je jednako vazna, ako ne i vaznija na porodjaju. Meni je nekako uvijek bilo bitnije da imam nekog od povjerenja u boksu kod bebe, da znam kako se ponasa, da li place puno ili, kao sto sada cujem da je majka odvojena na drugom spratu, da mogu da zamolim da mi donese dijete na podoj. Ne znam da li sam u pravu ali, ako mi se to desi, necu sve prepustiti slucaju, nego cu insistirati na tome.

11/11/2013
12:59 pm
srecica
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 115
Member Since:
09/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1133sp_Permalink sp_Print

Ja procitah ovo sto je skoro na jutarnjem pricala Dr Crnogorac, da se radi novo porodiliste, tj. renovira se, i stvarno se trudim da joj vjerujem u sve ovo sto je pricala… Bas se trudim.

18/11/2013
5:43 pm
Kristina M
Guest
Guests
1134sp_Permalink sp_Print

Emisija Otvoreno, Televizija Crne Gore večeras od 21 sat će se baviti stanjem u cnogorskim porodilištima i analizom UNICEF-a koja je ove godine objavljena. Gosti su predstavnici Ministarstva zdravlja, Kliničkog centra. udruženja Roditelji i NVO Krug života.
U ovoj emisiji gledaoci mogu da postavljaju pitanja.

18/11/2013
6:16 pm
snezab
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 115
Member Since:
21/08/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1135sp_Permalink sp_Print

E ovo cu da gledam!

19/11/2013
9:50 am
Milena R1
Podgorica
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 16
Member Since:
26/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1136sp_Permalink sp_Print

Drage dame, mozete li mi reci kada je repriza ove emisije od sinoc? Stigla sam samo kraj da vidim.

 

Hvala


19/11/2013
10:37 am
Kristina M
Guest
Guests
1137sp_Permalink sp_Print

Bice sad na portalu

19/11/2013
3:08 pm
Milena R1
Podgorica
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 16
Member Since:
26/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1138sp_Permalink sp_Print

Odlicno.


20/11/2013
1:24 pm
Cekalica N
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 333
Member Since:
05/04/2011
sp_UserOfflineSmall Offline
1139sp_Permalink sp_Print

Blago sludjena i privatno i poslovno, propustih ovo :-) uh, jedva cekam da odgledam, da se jos malo nerviram :-) )))

"Anyone who lives within their means suffers from a lack of imagination."

20/11/2013
3:52 pm
snezab
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 115
Member Since:
21/08/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
1140sp_Permalink sp_Print

Gledah emisiju, no evo nemah kad da se javim. Kao sto smo i ocekivali, dr Crnogorac ne da na svoje odeljenje nikakve primjedbe. Dobro je rekao Cvijanovic, ponasaju se kao je to njihovo, pa sve licno prihvataju. Dok se realno ne bude pristupalo problemima, nece biti napretka. Ja se iskreno nadam da ce poslije ove emisije, i mozda jos slicnih, krenuti sve na boljeSmile!

Kristina, zao mi je sto nijesi imala vise prostora za pricu. I moram da kazem da postujem svaku struku, (jer je naglasavano da struka mora da rjesava probleme i struka je ta koju treba pratiti i pitati) ali ti ljudi od struke nemaju osnovni nivo komunikacije sa obicnim covjekom. Kakva je strucnost potrebna za to?! No sve se vrtimo u krug.

Moj suprug je postavio pitanje za prisustvo porodjaju i eto ona rece da ne moze, a ovamo meni zbore da mozeConfused! Potpuno su me zbunili. Ne mogah da dobijem vezu da pitam kako resavaju pitanje odvajanja majki i beba zbog guzve, i nedonosenja beba na podoj ako je majka na dr. spratu. E to mi je krivo, ali sam sigurna da bi dr nasla adekvatan odgovor, pa je mozda i bilo suvisno pitati!

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
6 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

Procedure i Izazovi Samohranog…