A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Vantjelesna oplodnja (IVF) Crna Gora
15/05/2015
10:54 am
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
841sp_Permalink sp_Print

Milicice,ja jos uvjek imam braon iscjedak,sad je vec tamna boja gotovo crna. Juce vadila betu 463 a ovo tamno braon ne prestaje,jutros sam i ugrusak imala,izvinjavam se na detaljima. Jako sam tuzna 🙁 pozz

15/05/2015
12:31 pm
Avatar
vasilisa777
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 122
Member Since:
26/03/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
842sp_Permalink sp_Print

ali zasto si tuzna,vidis da ti beta raste,vidis da se duplirala,a iscjedak nije nista strasno,toliko njih ima to u trudnoci i prodju bez ikakvih posledica,idi na kliniku,zovi ih,dace ti neku terapiju sigurno i lezanje,bice sve u redu,kazu da to rjesavaju i tabletama a da ne spominjem injekcije ili nesto sl.,samo idi kod njih..kazes da je na crno,znaci nema svjeze,crvene krvi,sto je svakako bolje,sigurno imaju rjesenje  i dace ti nesto,samo podji..ljubac , javljaj sta su ti rekli..:)samo bez nervoze.. i ja sam u ars-u,cine mi se ok za saradnju..

15/05/2015
1:02 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
843sp_Permalink sp_Print

Na žalost sad ima i sveže krvi. Mislim da je bila biohemija trudnoća. Iz arsa su mi rekli samo da nastavim.sa terapijom ništa više. Hvala vam na podršci koji ste mi.pružale do sad. Samo.ako neko moze da mi kaze ko je radio histeroskopiju da mi kaze gde moze da se uradi i koliko kosta

15/05/2015
2:53 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
844sp_Permalink sp_Print

anci, mislim da je u pitanju biohemijska beta se ne bi duplala i rasla, to je moje misljenje, a mislim i da je trocifren broj dobar pokazatelj, ja sam sa blizancima 14 dana od transfera imala mislim 649 betu

moj ti je savet da ti lepo zakazes kod nekog dr privatno da te pogleda, ja sam na prvi UZ bila 21.dan transfera…dace ti neku terapiju 

mnoge zene koje znam su imale taj braon iscedak i blago krvarenje

ljubimo te i javni nam sta se desava

15/05/2015
2:56 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
845sp_Permalink sp_Print

Anci meni nije jasno zasto ti nisu ukljucili injekcije progesterona? Kao sto im je i praksa sa VTO cim se beta potrvdi kao pozitivna odmah ukljucuju injekcije na drugi dan po pola do prvog ultrazvuka. Jesi ti se cula sa doktorima ili si samo razgovarala sa sestrama? Kako oni mogu znati da je biohemijska trudnoca bez ikakvog pregleda a tolika beta? To mi nije jasno!!! Moj savjet ti je da se lijepo spremis popodne i fino odes ti kod njih. Poslije 4-5 sati dr radi ultrazvuke i preglede pa fino podji i neka te primi i makar da popricate!!! 

15/05/2015
3:51 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
846sp_Permalink sp_Print

Anci, slazem se sa Milicicom. Podji ti do dr. Ali beta je dobra i ja mislim da je to sve ok.

Ljubim vas

15/05/2015
8:57 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
847sp_Permalink sp_Print

Oni su meni prepisali i injekcije progesteron depo. Ja sad mnogo krvarim i imam ugrušaka zato mislim.da od ovog puta nema ništa na žalost. Ja živim na primorju tek.u ponedeljak mogu kod.ginekologa. Ars sam nekoliko puta zvala,doktor je na putu i rekli su mi da nista vise ne mogu učiniti što je do njih. Ja im ne zameram korektni.su uvjek bili. U ponedeljak.ću opet betu izvaditi i ići ću kod ginekologa. A tu noć kad mi je procurilo braon, ja sam bila mokra od znoja ali bukvalno mokra. 

15/05/2015
9:42 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
848sp_Permalink sp_Print

Anci… ja sad ne znam sta bih ti rekla… Ja sam imala braonkasto i tad sam uradila betu i odmah sam pocela sa injekcijama i meni odmah prestalo sjutradan.. Beta mi nije bila visoka nesto oko 175 cini mi se… a poslije par dana je bila oko 500.. Medjutim jos dva iduca mjeseca sam imala isti iscjedak u onom periodu kad sam dobijala menstruaciju. Ali tu se sve zaustavilo… sad nema ni traga vise,Bogu hvala. Ali bila sam disciplinovala,rekli su mi strogo mirovanje,i ja sam poslusala. Tako da miruj do ponedeljka..lezi,lezi i samo lezi… pa kad se vidis sa doktorima znaces sta treba da radis!!! To je moj savjet. I molim te budi pozitivna!!! Jer sam ja bas uvjerena da si ti trudna!! Samo miruj,budi strpljiva i vjeruj!!! 

15/05/2015
10:17 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
849sp_Permalink sp_Print

anci, slozila bih se sa milicicom miruj i miruj. gde si na primorju, pa zar nema nijedna privatna ordinacija koju bi mogla da posetis radi konsultacija??? za kotor i h.novi ti ujutru mogu naci telefon neke ordinacje

i ja mislim da si ti trudna i razmisljaj pozitivnooooo, jer je to najbitnije

kakva je sad situacija? ima li krvi? i samo da znate da ja nisam primila nijednu injekciju progesterona, a sve je proslo kako treba

15/05/2015
10:22 pm
angelina
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 29
Member Since:
22/01/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
850sp_Permalink sp_Print

Anci,idi odmah u hitnu pomoc! Insistiraj da pozovu dezurnog ginekologa ili ti daju uput za najblizu bolnicu u kojoj mozes da obavis pregled i dobijes terapiju. Srecno!

15/05/2015
10:24 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
851sp_Permalink sp_Print

Ja sam.u Ulcinju.  Sacekacu ponedeljak, ništa se više ne može učiniti.  Da ne primam terapiju išla bih i u Bar ili dalje, ovako ću samo sačekati ponedeljak. Radiću betu i otići ću na ultrazvuk. Večeras manje krvarim. Danas sam.baš krvarila i materica kao.da se grcila ali ne konstantno.Nemam bolove jedino te grčeve od danas.

15/05/2015
10:27 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
852sp_Permalink sp_Print

Ne znam.šta da radim Angelina sad sam se i ja zabrinula da li da čekam ponedeljak.ili sad da idem. Ovde ginekologa ne možeš naći vikendom. Jedino da odem za Bar 

15/05/2015
10:41 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
853sp_Permalink sp_Print

ma kakvo cekanje ponedeljka, pravac dr. pa postoji valjda neki dr u ulcinju ili baru koji radi??? bolnica???

15/05/2015
10:48 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
854sp_Permalink sp_Print

U Ulcinju veruj da sad nema nikog,u Bar sigurno ima.ali ja ne znam. Ovde sam se udala prije dve godine. Imam svog dr u Ulcinju ali ona ne radi vikendom ni petkom.posle podne. A meni je posle podne počelo krvarenje. Iz arsa su mi rekli samo da ležim.i to je to. Da nastavim sa terapijom ostalo je u Božjim rukama

15/05/2015
10:57 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
855sp_Permalink sp_Print

a da odes lepo u bolnicu? tamo postoji valjda patologija trudnoce oni su ti sad za to? 

15/05/2015
10:57 pm
angelina
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 29
Member Since:
22/01/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
856sp_Permalink sp_Print

Anci,bez panike,spremi se,svrati u hitnu po uput,pa u barsku bolnicu. Insistiraj ako te ne upute. Icgubila si puno vremena,uradi ono sto mozes sad,drzimo ti palceve!

15/05/2015
11:46 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
857sp_Permalink sp_Print

Anci mila mogu da zamislim kako ti je. Ali radi sebe podji do dr. Makar da te umiri. Dugo je do ponedeljka. Sigurno si sva istresirana. 

Ja sam radila briseve i nasli su mi ureu. Vise od 10000. Dao mi dr danas dovicin. Ali postoji jedna zackoljica. Ja sam imala rizicna dva odnosa u toku plodnih dana. I to sam mu rekla. A treba kad dobijem da krenem u postupak. Nene je strah da nisam ostala trudna a da pocnem tablete. A opet ako nisam trudna necu da odlazem postupak. Te dodjosmo do resnja da ja za nekoliko dana radim betu. Ako bude neg krecem da antibiotikom. E sad mene bas bas bole grudi. Cudno. Bas jako. Danas mi je 15 dan ciklusa. Sto mislite kad moze beta da pokaze ima li trudnoca. Ja bih sto prije da pocnem da pijem dovicin. Jer 10 dana moram da ga pijem. Ljubim vas

16/05/2015
9:36 am
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
858sp_Permalink sp_Print

Jaaaooo Anci… ne znam da li si gdje isla,ali nam se javi da znamo… bas se brinemo… Nadam se da si trudna!! To ti od srca zelim!!! 

Mjesecina… pa sta znam,taman kao sto je dr rekao za par dana podji i uradi betu,jer ti test sigurno nece pokazati,rano je!! Joooj…to bi bilo divno da si nam i ti trudna!!! Pa da svaka lijepo uzivamo u trudnoci!!! LaughLaughLaugh

Sanjice…ljubimo drugare nase!!! KissKissKissKissKissKissKissKiss

16/05/2015
10:26 am
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
859sp_Permalink sp_Print

Divna draga Milicice. Uvijek pozitivna :**. Ja sam mislila da uradim betu u ponedeljak. To ce biti 18 dan ciklusa. Moze li se vidjeti tada ima li trudnoce. A ako ne bude da odmah pocnem antibiotik. Treba 10 dana da ga pijem. U svakom slucaju se javljam. 

Anci mila. Gdje si. Kako si. Nadam se da si dobro. Sve vas ljubim zene drage. Trudnice i cekalice 🙂

16/05/2015
11:19 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
860sp_Permalink sp_Print

zeniceeee moje evo i mene….

anci, nema te danas ? nadam se da si dobro i da si kontaktirala nekog dr?

mjesecina, podji odradi i znaces na cemu si. pa verovatno da moze ali je tada vrlo niska. ja sam moju betu vadila pre tacno godninu dana…

milicice, kako si nam ti? odmaras? kad je sledeca kontrola? mazni stomacic od mene i drugara

ljubim vas zene moje

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
10 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
2 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner