A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
tamy88
24/02/2016
1:42 pm
TamaraSlavisa V
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 10
Member Since:
24/01/2016
sp_UserOfflineSmall Offline

Pozdrav za sve zene na forumu!

Ja i mm smo dvije god zajedno ali nikako da dodje do zaceca…

Obratila sam se ginekologu za taj problem Dr.Lazovicu na CT,ponjegovoj preporuci radili smo spermogram koji je bio katasrofa los.. Po preporuci urologa mm dobija tablete PROFERTIL da ih pije dva puta dnevno,da bi nakon 3 mjeseca kada smo otisli da ponovimo spermogram,nalaz bio skroz los … Znaci ni jednog zivog spermatozoida nije bilo … Mozete zamisliti mene,nije mi bilo svejedno .. Da li moze da te tablete nisu nista pomogle? Odlucili smo nalaz da ponovimo za mjesec dana pa ako opet bude isto mm mora da radi biopsiju,i da radimo vantjelesnu oplodnju … Pa me zanima koji su sve nalazi potrebni i dal se ide na konzilijum u KC?

Radicemo svakako vantjelesnu jer nemamo vise sta da cekamo barem ja i mm tako mislimo.. Cuka sam da je Dr.Zeljko Lazovic dobar za to,pa me zanima dal je neko kod njega radio vantjelesnu oplodnju? Moj izabrani ginekolog u BP mi ga preporucuje..

24/02/2016
2:24 pm
svetlana22
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 335
Member Since:
02/05/2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Zelim dobrodoslicu novim clanicama foruma…i puno srece…

Sad je bas tesko pratiti bas svaku od nas,jer vas ima dosta pod brojevima…ali cemo se nekako razumjeti 🙂 

Neko je pitao za konzilijum.. takazuje se….meni je zakazan za 6ti jun…a zakazala sam ga prije 15tak dan,odmah nakon ne uspjeog prvog pokusaja…

Ja sam se odlucila da drugu radim na CT a u njihovom planu je i _55 i ona ce se javiti..a bila je jedna zena koja je kod njih radila i uspjelo joj je.. mislim da se zove Jelena ali se odavno ne glaska…

A dr.Lazovic je savrsen,ja sam kod njih radila prosle godine dvije histeroskopije..cijelo osoblje bolnice je savrseno…ja sam bila prije par dana kod njih ali je dr.otisao hitno za BG pa sam sad treceg opet kod njih…

Cak mislim da je on radio u B.Polje ili Berane dok nije presao ma Cetinje.

24/02/2016
3:25 pm
TamaraSlavisa V
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 10
Member Since:
24/01/2016
sp_UserOfflineSmall Offline

Da radio je u BP.. 

Nama bi ovo bio prvi pokusaj za vantjelesnu oplodnju,pa ne znam da li moramo na konzilijum? Suprug sada pije caj Crveni zdravac i jede orahe,ljesnike i bademe.. to sam nasla na jednom srbijanskom sajtu,a znate kako je sve ce covek probati samo da uspe .. Dr.Lazovic nam je rekao da nam je dovoljno da nalaz bude kao prvi jer tada moze da se zamrznu spermatozoidi. Mi idemo na CT 15 Marta da ponovimo nalaz,pa se nadamo boljem … :3 <3

24/02/2016
3:57 pm
svetlana22
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 335
Member Since:
02/05/2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Bas za prvi pokusaj je potreban konzilijum… 

Osim,u koliko se radi inseminacina,tada ne ide konzilijum,kao i ko ima zamrznute embrione nakog prvog pokusaja,onda mu embrione vracaju u sledecem ciklusu,bez konzilijuma..

Nekolike stranice unazad,imas sta je potrebno za konzilijum,ja znam nesto orjentaciono..a to je…za tebe…nalazi hormona,hiisteroskopija ILI HCG,i mislim da ide jos nesto a provjericu pa cu ti napisati.. za muza idu 2 spermograma,izvjestaj urologa…

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
16 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner