A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Marina 984
21/10/2017
9:00 am
_240
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 2
Member Since:
20/10/2017
sp_UserOfflineSmall Offline
  1. Cao drage moje-mnogo suza,brige-a tek na pocetku..Mnogo mi se svidja ovaj forum,jer jedino mi mozemo razumjeti jedna drugu,ostali iako zele,nikad ne mogu shvatiti nasu agoniju…U januaru su mi uklonjeni hidrosalpingsi-automatski slijedi vto-dobili odobrenje sada u septembru,odabrali ct-juce mi uradjena histeroskopija-nadjena mi mikropolipoza,dobila dovicin 20dana da pijem,i 3mjeseca da pijem microgynon,i u toku trece kutije ponovo histeroskopija-shook!!A ja isplanirala(vec sam zamislila sebe kao trudnu u novembar,hiljadu planova,sto je skroz pogresno)Ne mozes shaviti ozbiljnost ovog postupka,sve dok ne naidjes na prepreke i otkrivas nove detalje,sjekiras se u medjuvremenu(daj Boze da nije nesto neresivo,da se ne otegne ovo sve)ali shvatis da samo strpljenjem i pozitivnim mislima(tako kazem,al nekad mi dodje da iskocim iz svoje koze)privlacis dobre stvari,i na kraju sve dodje na svoje,bitno je imati podrsku svog voljenog i zajedno sve je lakse…
21/10/2017
11:56 am
vento
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 21
Member Since:
25/01/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

vento said
Draga Marina, dobro dosla! 

I ja ovaj forum pratim godinama jer je zaista pun pozitivne energije… Dosta puta su mi price ovih hrabrih zena bile utjeha.. 

Svima nama je tesko i svi se u ovom procesu suocavamo ne sa jednim problemom nego sa sto i jednim… Ali, tako je kako je… Moramo prihvatiti stvarnost.. Dodje i meni sto puta osjecaj ruzan, osjecaj praznine.. Juce sam citavo jutro preplakala… Ali, eto, poslije mi bude lakse i idemo dalje.. U svemu ovome je svakako najbitnija ljubav i podrska supruga..   

10/02/2018
9:34 pm
_240
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 2
Member Since:
20/10/2017
sp_UserOfflineSmall Offline
  1. Cao drage moje…Pisala sam vec prije,imala sam kontrolnu histeroskopiju prije par dana,i izgleda od prvog ciklusa krecem u postupak(inace prvi)Pitate me jesam li uzbudjena,stravljena?Ne znam-poslije laparaskopije,hiljadu analiza,strepnje hoce li nalazi biti dobri,hoce li mi papiri poropasti ako nesto ne bude u redu,kako iz pocetka sve to ,kako u medjuvremenu voditi normalan zivot?Ja sam odlucila da se opustim,po malo citkam forume,i shvatila sam jedno-svaka od nas je prica za sebe..Tako da sjekirale se mi ili ne,analizirale,uporedjivale,kao sto mnoge od vas kazu-sve je individualno,svaki organizam je prica za sebe-ostaje nam,meni samo da dam sto vise mogu od sebe,uzdam se u Boga,malo srece,strucnosti tima itdddd…Bice kako ce biti,samo pozitivno bez obzira na sve!!
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
20 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

SOS linija baner