A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_Related Related Topics sp_TopicIcon
Prvi kontakt sa bebom po rodjenju
11/07/2012
2:59 pm
tanja53
Guest
Guests

odmah po rodjenju su mi stavili bebu na grudi, 30-tak sekundi… a na podoj su ga donijeli posle 5-6 sati… porodiliste u podgorici…

07/09/2012
12:19 pm
marioleta
Guest
Guests

Dva puta sam se porodila i oba  puta su mi ih donijeli po nekih 20-tak sekundi ali nakon mjerenja i ako mi sestra radi tamo i bila je samnom na porođaju(znači ništa duže zbog nje Confused),2 sata u sali,prvi put su mi odmah donijeli sina na podoj (možda žbog povrede-porođajne traume pa eto da bude uz mene) a drugi put ćerkicu na drugi podoj.

Oboje mi nisu donosili na kraju drugog dana zbog pada težine a sina i zbog pada nivoa šećera u krvi,to je fiziološki pad i imaju ga gotovo sve bebe i jedno i drugo ali svakako je grozan osjećaj vidjeti bebu sa iglom u glavu Cry ko je što radio ja sam samo plakala

07/09/2012
9:42 pm
Lara
Guest
Guests

Cim sam je rodila bila je kod mene minut dva,izmjerili je i opet je donijeli i bila je tu dok je sestra procitala podatke i stavila nam brojeve.Posle sam je vidjela na podoj u sest, proslo je 4-5 sati.

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
6 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner