A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Menstrualni ciklus poslije porodjaja
08/08/2012
3:11 pm
Kristina M
Guest
Guests

Kad su vam se vracali ciklusi nakon porodjaja i jesu li bili redovni kao i prije?

08/08/2012
3:32 pm
Jovana_K
Guest
Guests

Poslije prvog porodjaja, iako sam dojila dugo, cikus se vratio nakon 2 mjeseca. I od tada regularno, do nove trudnoce. Rodila sam cerku u januaru, ciklus se vratio proslog mjeseca. I nije me zaobisao ni ovog ;)

08/08/2012
10:05 pm
SanjaM
Guest
Guests

Proslo je 6 mjeseci kad sam dobila prvi ciklus poslije porodjaja,sve isto kao i prije trudnoce,tacno kao svajcarski sat na 28 dana Smile

Radila sam krvnu sliku poslije porodjaja standardno ,hemoglobin mi je bio jako nizak poslije porodjaja i tad mi je odabrani ljekar rekao da je jako cudno sto jos uvijek nisam dobila ciklus da odmah podjem kod ginekologa…ufrcila sam se bila,medjutim sve ok.

09/08/2012
8:23 am
Kristina M
Guest
Guests

E ja sam sva cetiri pita dojila i dojim, i tri puta sam dobila poslije pola godine, a sad poslije dva i po mjeseca! Da dje ne zakasni..

09/08/2012
8:58 am
Majja
Guest
Guests

Prvi put poslije 5 mjeseci a drugi put poslije 14 mjeseci. Oba puta sam dojila, (mladju jos uvijek dojim) . Sve je isto kao i prije samo sad gotovo bezbolno! 

 

Laugh

09/08/2012
9:17 am
kjara
Guest
Guests

Ja pri put dobila nesto posle dva mjeseca i onda je bila pauza do sestog mjeseca. Sad izgleda sam isto dobila, ali nesto malo, ne znam ni je li to to. Nadam se da ce opet biti kao prosli put pa da cu jos pauzirati.

Inaci meni su posle prvog porodjaja bili jako bolni ciklusi, a ranije uopste ne, vidjecemo sad kako ce biti.

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
20 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

Procedure i Izazovi Samohranog…