A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
kada vam je prestalo porođajno krvarenje
24/02/2012
8:29 pm
Tijana
Guest
Guests

Drage moje, pitanje je prije svega upućeno vama koje ste rodile treće dijete.

Naime, meni već 24h nema ni kapljice krvi, a porodila sam se prije 6 dana… a pošto je već vikend, ne stigoh da se konsultujem sa ginekološkinjom, pa rekoh da vidim sa vama imate li neko slično iskustvom kada su u pitanju porođaji sa trećim djetetom ili nekim kasnijim 🙂

25/02/2012
11:27 pm
mirjana
Guest
Guests

Tijana.p said:

Drage moje, pitanje je prije svega upućeno vama koje ste rodile treće dijete.

Naime, meni već 24h nema ni kapljice krvi, a porodila sam se prije 6 dana… a pošto je već vikend, ne stigoh da se konsultujem sa ginekološkinjom, pa rekoh da vidim sa vama imate li neko slično iskustvom kada su u pitanju porođaji sa trećim djetetom ili nekim kasnijim 🙂

Tijana, zna to tako malo da stane, ali ne bi trebalo da traje kraće od 6 nedelja…<Meni je i dugo poslije tog perioda bilo kao neko prljanje veša…

26/02/2012
8:24 am
Kristina M
Guest
Guests

Ne brini, pojavice se vec danas, bar po malo:) Meni se to desavalo, i ustvari mi je krvi bilo najmanje nakon treceg porodjaja, nesto malo manje od 6 sedmica je trajalo, a znalo je da se nista ne pojavi po nekoliko dana, pa se vrati…. ali generalno je bilo po malo

27/02/2012
7:12 pm
Tijana
Guest
Guests

Pojavilo se :)) prepadoh se, 2 dana ni kapljice. sad je sve u redu 🙂

 

hvalaaaa

18/03/2012
6:44 pm
Marijachi
Guest
Guests

Tijana said
Drage moje, pitanje je prije svega upućeno vama koje ste rodile treće dijete.

Naime, meni već 24h nema ni kapljice krvi, a porodila sam se prije 6 dana… a pošto je već vikend, ne stigoh da se konsultujem sa ginekološkinjom, pa rekoh da vidim sa vama imate li neko slično iskustvom kada su u pitanju porođaji sa trećim djetetom ili nekim kasnijim 🙂

Ja sam rodila samo jedno dijete,za sad Laugh i imala sam krvarenje samo 7 dana.I evo već treći mjesec ni kapi LaughLaughLaughLaugh Ne žalim se..

18/03/2012
7:40 pm
sanidej
Guest
Guests

I meni je nesto oko tri nedelje trajalo.  Doktori kazu da moze da traje  i dva mjeseca.

18/03/2012
8:51 pm
Tijana
Guest
Guests

Ma to je OK, ali mi je ipak u onom trenutku bilo nešto prekratko, pošto je krvarenje sasvim potrebna stvar da bi se materica vratila itd. 🙂

18/03/2012
8:59 pm
Tajchi
Guest
Guests

Kod mene, 8. jun, 8. avgust. Toliko je trajalo Frown

Ima nas raznih, sve je to normalno, jer se prosjek ustvari i racuna kao srednja vrijednost od one namjanje do najvece. Bez brige.

04/04/2012
8:37 am
Nikolina
Guest
Guests

zna li neko koliko je normalno krvarenje poslije CR? Porodila sam se prije 6 dana i skoro da nekrvarim uopste.Inace sam malokrvna sad poslije carskog i pijem ferum lek

04/04/2012
9:19 am
macence
Guest
Guests

Pa jesi li krvarila prvih dana? Ja sam bila poplavljena prvih 7 dana i poslije je nesto manje krvarenje trajalo, pa nekih mjesec dana. Isto je bio CR.

To ti je sve individualno i normalno. Mozda ti poslije pocne intenzivnije… samo opusteno i pij to sto su ti propisali. Navali malo i na crnu cokoladu i zelje (spanac, blitva…) i jos je sve to dobro za mlijeko.

Uzivaj!

04/04/2012
9:36 am
Nikolina
Guest
Guests

jesam ,krvarila sam…ali svaki dan sve manje danas i juce nista…a operisala se u cetvrtak…vidjecu sa ginekologom. Smijem li prolom vodu da pijem?

04/04/2012
10:14 am
macence
Guest
Guests

Ma smijes, svaka tecnost ti je dobra. Mislim da je voda u PG sasvim dobra za pice. Osim toga, kombinuj sa cajevima. Vidi smijes li onaj caj od macine trave zbog dojenja jer je on odlican za ciscenje materice.

Samo polako i bez panike. Ako te nista ne boli (mada znam da malo “reze” ispod stomaka), opusti se.

15/04/2012
3:22 pm
Nikolina
Guest
Guests

evo mi se vratilo krvarenje poslije 10 dana zastoja 🙂

 

ali mi je malo cudno sto je boje cokolade 🙂

 

bolio me je stomak nekoliko dana mada sam ja na cr pa sam mislila da je rana zbog promjene vremena

to je sve normalno zar ne ?

15/04/2012
3:51 pm
Kristina M
Guest
Guests

Potpuno. meni je crvena boja jedino bila prvih dana poslije su bili potpuno braon tragovi. Ne brini, sve ok

15/04/2012
8:45 pm
Tamara 2
Guest
Guests

meni je prvi porodjaj ali nisam nesto previse krvarila,osim ona prva nekolika dana,posle samo takodje baron tragovi…ali sam dobila menstruaciju tacno 40-ti dan nakon porodjaja,i  to tacno istog datuma kad mi je i bila zadnja,pitala sam dr rekao mi je da nije bas cesto,ali da je cak i dobro sto sam odmah dobila,i ne smeta nista dojenju,posto ima pametovanja da kad zena dobije mlijeko prestane,prazna prica…

22/04/2012
5:04 pm
jasnao
Guest
Guests

ja sam se porodila prije 15 dana treci put, prvih nekoliko dana je bilo pravo krvarenje
da bi kasnije preslo u braon a zadnjih par dana skoro da nijesam krvarila.
Bas sam se bila prepala sto je tako brzo prestalo ali evo ga opet od danas.
I to opet crvene boje, to je ok valjda.
Ni ja necu ici na kontrolu dok ne prodje 6 nedjelja, nesto mi se ne iddok sam jos freska..

23/04/2012
9:06 am
viktorialena
Guest
Guests

Trideset dana od porodjaja, nista obimno…..

25/07/2012
9:51 am
Kristina M
Guest
Guests

JA se ovog puta dobro smorih sa krvarenjem. Nista mi nije jasno… Inace sam uvijek nakon porodjaja obilno krvarila, ali ovoga puta to trajee… nedje kad je proslo mjesec dana skroz je stalo na par dana, pa se opet vratilo, onako samo u tragovima i trajalo je i preko 40 dana, onda je opet stalo na deset dana i evo ga opet, mada sad vec sumnjam u ciklus da se vratio. Samo mi je malo sumnjivo jer je oskudno u odnosu na ono na sta sam inace navikla. Pride mi nenormalno manta tj vrti na momente i dol lezim, i dok sjedim, a tek kad spustim glavu… Aooo, as se opteretih sto mi je, a na pregled tj kontrolu idem u utorak. Svsta mi prolazi kroz glavu – zaostala posteljica (mada ne znam moze li to nakon carskog), neka ranica…

25/07/2012
2:35 pm
mamika m
Member
Guests

Members

NVO Clanstvo
Forum Posts: 1304
Member Since:
23/10/2010
sp_UserOfflineSmall Offline

i meni se manta bas, sigurno zeljezo…  prestalo je nakon nekih 15ak dana…ali poslije je bilo jos mrljanja nekakvog skoro puni mjesec, evo zadnjih dana nema nista…ja sma na kontroli bila 10ak dana nakon poroda, i bilo je sve ok, mada u bp prije otpsta rade svima UZ tako da sam znala i tada da nema zaostataka pa nisam nesto ni brinula.

14.4.99/12.6.10/10.6.12 ja presretna :)

27/07/2012
9:30 am
kjara
Guest
Guests

I ja ovaj put bas dugo krvarila, jedino na pocetku obilno a posle samo po malo, konacno prije nekih 10 -ak dana stalo. Prvi put nije trajalo ovoliko ali sam posle 4 nedelje imala ciklus i onda pauza do 6 -og mjeseca, kad sam pocela da je dohranjujem, ne znam da li sa tim ima veze.

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
8 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

SOS linija baner