A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Imaju li vaši doktori pozitivno ili negativno mišljenje o epiduralu?
25/12/2015
6:24 pm
Kristina M
Guest
Guests

Povela se rasprava na Fbook stranici o tome zasto se tako malo zena odluci za njega, i mame su me podstakle da pitam da li su vas vaši ginekolozi dok ste bile trudne podsticali na epidural ili su imali negativno mišljenje odnosno odgovarali vas da se opredijelite za ovu vrstu anestezije?

25/12/2015
7:02 pm
ivana333
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 1
Member Since:
25/12/2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Ja sam imala podršku od strane doktora koji su mi vodili trudnoću za porođaj u epiduralnoj analgeziji,porođaj je protekao odlično i sledeći put ću isti način da izaberem…

25/12/2015
7:05 pm
SanjaM
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 150
Member Since:
17/05/2012
sp_UserOfflineSmall Offline

U drugoj trudnoci sam htjela da se porodim uz epidural, moja izabrana dr nije imala nista protiv rekla mi je sta mi sve treba za ep od nalaza pregleda itd, i da je neophodno da nadjem dr u kbc koji ce pristati da me porodi uz ep jer nije svaki pristalica , u mom slucaju je to bio dr Raicevic koji jeste pristalica ali kako nisam uspjela da ‘ uhvatim’ anesteziologa porodila sam se prirodno ☺

25/12/2015
7:55 pm
helas
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 1
Member Since:
22/01/2014
sp_UserOfflineSmall Offline

Moj doktor , nije bio pristalica epidurala, i sta vise kod mene je stvorio odbojnost prema njemu. Mogu samo da navedem jedan los primer zene koja se poradjala u isto vreme kad i ja sa epiduralom da je ostala 48 sati u lezecem polozaju i da joj centar za ravnotezu nije bio u funkciji . Moguce da je samo slucajnost…ali… 

25/12/2015
9:55 pm
kujava
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 40
Member Since:
20/12/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

Nisam htjela epidural ni jednom,a dr..mislim da je bio ponosan na mene zbog toga. Dr Haliti.ali i moji porodjaji laki.koliko to porodjaj moze biti 🙂

25/12/2015
11:17 pm
Nikolina P1
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 1
Member Since:
26/12/2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Moj doktor nije bio za epidural i dao mi je cijeli spisak stvari(koji ima u svojoj ordinaciji vec pripremljen) protiv epidurala da bi se ogradio.. Na moje insistiranje sam se vidjela sa anesteziologom, kome sam donijela sve nalaze potrebne da bi se epidural izveo. Ostalo je na tome da su on i doktor u kontaktu.. Porodila sam se nakon 2 dana, otvorena sam bila 10prstiju i zavrsila sam na carski posto gospoda nisu vidjela 20 sati da mi je beba kontra okrenuta. U medjuvremenu sam i temp.dobila, povracala i sve divne stvari koje idu uz porodjaj..

Anesteziolog se naravno nije pojavio niti javio.

Blago onoj koja dozivi epidural. 🙂

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
14 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner