A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
CASCAVANJE DOKTORA-BABICA-SESTARA
24/09/2014
4:31 pm
irenalana
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 21
Member Since:
13/02/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

Ja sam postavila pitanje jer imam zelju da se na neki nacin revansiram nekome ko je ok postupao. U prvom redu tu je moj doc iz doma zdravlja sa kojim sam dosta toga prosla i uvijek je bio veoma fin i ljubazan dao mi je i br tel da ga zovem kad god treba. Poslije prvog porodjaja sam mu ponijela viski kad sam isla na kontrolu a i sad bih nesto ali nemam pojma sta a pare nekako ne umijem da dam nikome. S druge strane tu je i doc koja ce me poradjati koja je takodje veoma fina i koja mi cak nije naplatila zadnji pregled jer sam ja shvatilada treba da dodjem na pregled a ona mi je zakazala da dodjem u kbc na ctg ali kad sam se pojavila u privatnoj ordinaciji odradila je i pregled i uz bez centa tako da bih i nju rado nesto castila ali sam vise u fazonu da joj kupim neki fin parfem.

Vidim da svi hvalite doc Miketica. Ja sam se sa njim dva puta srela do sad jednom mi je radio kiretazu preko neke veze sam dosla do njega i on je to stvarno odradio ali se nije obrnuo na mene koliko da sam komad namjestaja sto se tice bilo kakve price, savjeta itd. On mi je uzimao i uzorak za amnio i to je bas bila posebna prica. Takodje se na mene nije okrenuo ni jednom vec je studentima koji su bili prisutni objasnjavao sta treba da rade pri cemu mi je drmao iglu zabodenu u stomak da im kao pokaze kako je to sigurno ili nemam vec pojma sta. Poslije toga sam morala jedno tri puta da mu ponovim da sam vec primila progesteron tog jutra i da su mi rekli da se sa njim konsultujem jel to ok ili treba jos na sta mi on hladno kaze da je njegovo da preporuci a moje je da vidim sta cu da uradim. Na kraju kad je shvatio konacno sta ga pitam rekao je da je ok za taj dan a da pocnem sa terapijom od narednog dana. Eto takav je Miketic kad ne ides privatno kod njega.

26/09/2014
10:31 am
aruena
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 30
Member Since:
29/08/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

Ja sam misljenja da ne moras nista da cascavas.

Sva tri puta su me porodila tri razlicita doktora , bili pazljivi, ljubazni.I doktori i sestre.Bogu hvala sve je prosloo da valja, ne znam kako bi bilo da nesto nije bilo kako treba.Nikoga nisam cascavala prije porodjaja nista.

Niko , niti jednim gestom nije pokazao da bilo sta ocekuje.

Sestre na akuserstvu su bile sasvim OK.Mada , ja nisam neko ko puno zahtjeva i mozda nisam mjerodavna.

Ja sam ipak na kraju castila doktora, imala sam potrebu.

Mozda je to greska, ali kad pomislim dje sve trosim pare, za to mi nije bilo zao.

Samo nek su djeca i majke zdravo.Sve ostalo je nebitno.

26/09/2014
2:52 pm
irenalana
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 21
Member Since:
13/02/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

aruena said
Ja sam misljenja da ne moras nista da cascavas.

Sva tri puta su me porodila tri razlicita doktora , bili pazljivi, ljubazni.I doktori i sestre.Bogu hvala sve je prosloo da valja, ne znam kako bi bilo da nesto nije bilo kako treba.Nikoga nisam cascavala prije porodjaja nista.

Niko , niti jednim gestom nije pokazao da bilo sta ocekuje.

Sestre na akuserstvu su bile sasvim OK.Mada , ja nisam neko ko puno zahtjeva i mozda nisam mjerodavna.

Ja sam ipak na kraju castila doktora, imala sam potrebu.

Mozda je to greska, ali kad pomislim dje sve trosim pare, za to mi nije bilo zao.

Samo nek su djeca i majke zdravo.Sve ostalo je nebitno.

A sta si castila tj koliko? I ja imam potrebu da nesto castim oba doktora koja su vodila racuna o meni naravno ako sve prodje ok ali nemam pojma sta?

26/09/2014
10:13 pm
Sneza J
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
03/07/2014
sp_UserOfflineSmall Offline

irenalana said
Ja sam postavila pitanje jer imam zelju da se na neki nacin revansiram nekome ko je ok postupao. U prvom redu tu je moj doc iz doma zdravlja sa kojim sam dosta toga prosla i uvijek je bio veoma fin i ljubazan dao mi je i br tel da ga zovem kad god treba. Poslije prvog porodjaja sam mu ponijela viski kad sam isla na kontrolu a i sad bih nesto ali nemam pojma sta a pare nekako ne umijem da dam nikome. S druge strane tu je i doc koja ce me poradjati koja je takodje veoma fina i koja mi cak nije naplatila zadnji pregled jer sam ja shvatilada treba da dodjem na pregled a ona mi je zakazala da dodjem u kbc na ctg ali kad sam se pojavila u privatnoj ordinaciji odradila je i pregled i uz bez centa tako da bih i nju rado nesto castila ali sam vise u fazonu da joj kupim neki fin parfem.

Vidim da svi hvalite doc Miketica. Ja sam se sa njim dva puta srela do sad jednom mi je radio kiretazu preko neke veze sam dosla do njega i on je to stvarno odradio ali se nije obrnuo na mene koliko da sam komad namjestaja sto se tice bilo kakve price, savjeta itd. On mi je uzimao i uzorak za amnio i to je bas bila posebna prica. Takodje se na mene nije okrenuo ni jednom vec je studentima koji su bili prisutni objasnjavao sta treba da rade pri cemu mi je drmao iglu zabodenu u stomak da im kao pokaze kako je to sigurno ili nemam vec pojma sta. Poslije toga sam morala jedno tri puta da mu ponovim da sam vec primila progesteron tog jutra i da su mi rekli da se sa njim konsultujem jel to ok ili treba jos na sta mi on hladno kaze da je njegovo da preporuci a moje je da vidim sta cu da uradim. Na kraju kad je shvatio konacno sta ga pitam rekao je da je ok za taj dan a da pocnem sa terapijom od narednog dana. Eto takav je Miketic kad ne ides privatno kod njega.

stvarno neznam sta da ti kazem meni je on bio ok cak samo sam jednom otisla kod njega privatno i ni jednom vise sve ostale preglede u KBC da njega nije bilo moja beba ne bi bila sad samnom meni je u pocetku djelovao hladno nekako odbojno al svaki sledeci pregled sve bolji i bolji utisci isla sam na ctg sve u KBC cak i kad sam ga pitala dal mogu da ga pozovem ako slucajno dobijem bolove prije termina odmh mi je dao svoj broj i rekao sta god zatreba ja sam tu ja sam imala jedno veoma lijepo iskustvo sa ovim doktorom a nisam jedina vjeruj mi ko god da je njegov pacijent on se uvjek pobrine da to sve bude kako treba jer skoro sam se porodila a bila je tu jos jedna zena koju je on porodjao i isto i ona kaze za njega sve ok inace on je doktor koji ako potoji ne daj Boze kakav problem u trudnoci da uradi sve sto je do njega da mama i beba budu ok tj ekspert za visoko rizicne trudnoce eto sta znam ja stvarno nemam sta reci bez veliko hvala tom Doktoru i nisam isla privatno kod njega 

26/09/2014
10:19 pm
Sneza J
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
03/07/2014
sp_UserOfflineSmall Offline

aruena said
Ja sam misljenja da ne moras nista da cascavas.

Sva tri puta su me porodila tri razlicita doktora , bili pazljivi, ljubazni.I doktori i sestre.Bogu hvala sve je prosloo da valja, ne znam kako bi bilo da nesto nije bilo kako treba.Nikoga nisam cascavala prije porodjaja nista.

Niko , niti jednim gestom nije pokazao da bilo sta ocekuje.

Sestre na akuserstvu su bile sasvim OK.Mada , ja nisam neko ko puno zahtjeva i mozda nisam mjerodavna.

Ja sam ipak na kraju castila doktora, imala sam potrebu.

Mozda je to greska, ali kad pomislim dje sve trosim pare, za to mi nije bilo zao.

Samo nek su djeca i majke zdravo.Sve ostalo je nebitno.

i mene zanima koliko si castila doktora jer i ja imam potrebu da castim doktora koji mi je vodio trudnocu i porodio me i bio sjajan DR Miketic jer ponekad osjetis da nekom treba na neki nacin da se zahvalis pogotovo kao sto je to bilo u mojoj trudnoci koja je bila rizicna al uz divnog doktora na kraju je sve bilo ok tako da neznam dal da kupim neki parfem i da mu dam nesto parom jer do sad stvarno nisam nikog cascavala 

28/09/2014
11:06 am
visnja
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 47
Member Since:
13/06/2011
sp_UserOfflineSmall Offline

Mislim da Miketic tebi treba da da pare koliko ga reklamiras na ovom forumu.

28/09/2014
10:22 pm
Sneza J
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
03/07/2014
sp_UserOfflineSmall Offline

ne reklamiram nikog jednostavno on je meni u trudnocu puno pomogao tako da ja samo pricam onako kako je njemu i ne treba nikakva reklama jer ne hvalim ga samo ja a i odlican je doktor

visnja said
Mislim da Miketic tebi treba da da pare koliko ga reklamiras na ovom forum

28/09/2014
10:27 pm
Sneza J
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
03/07/2014
sp_UserOfflineSmall Offline

sneza_jovicevic said
ne reklamiram nikog jednostavno on je meni u trudnocu puno pomogao tako da ja samo pricam onako kako je njemu i ne treba nikakva reklama jer je  savrsen  doktor

visnja said
Mislim da Miketic tebi treba da da pare koliko ga reklamiras na ovom forum

07/10/2014
1:08 pm
agava
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 30
Member Since:
22/05/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

Ima sigurno i pozitivnih iskustava sa dr Miketicem,ali ja licno znam vise negativnih.Cak je jednoj zeni koja je bila sa mnom u porodilistu kada je poradjao slomio kljucnu kost bebi(desava se,ali nebi trebalo takvom strucnjaku).Takodje,mojoj drugarici je trebao da radi serklas ali iz nekog “nepoznatog” razloga ipak nije.Kada je izgubila bebu i pitala ga zasto,komentar je bio pa eto ipak smo trebali da uradimo serklas,…itd.Nije mi cilj da bilo kome dajem negativnu reklamu,ali ovo su prosto neke cinjenice,sto neznaci da on nije za nekog drugog i savrsen doktor.

09/10/2014
10:31 am
Sneza J
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
03/07/2014
sp_UserOfflineSmall Offline

agava said
Ima sigurno i pozitivnih iskustava sa dr Miketicem,ali ja licno znam vise negativnih.Cak je jednoj zeni koja je bila sa mnom u porodilistu kada je poradjao slomio kljucnu kost bebi(desava se,ali nebi trebalo takvom strucnjaku).Takodje,mojoj drugarici je trebao da radi serklas ali iz nekog “nepoznatog” razloga ipak nije.Kada je izgubila bebu i pitala ga zasto,komentar je bio pa eto ipak smo trebali da uradimo serklas,…itd.Nije mi cilj da bilo kome dajem negativnu reklamu,ali ovo su prosto neke cinjenice,sto neznaci da on nije za nekog drugog i savrsen doktor.

ja sam u toku trudnoce cula nekoliko negativnih iskustava i nije mi bilo svejedno a kod njega me je poslala dr kod koje sam isla privatno i koja kad je nastao problem u trudnoci preporucila njega on mi je tad dao nadu da ja tu trudnocu nastavim i iznesem kako treba  dalje jer ali ima svakakvih doktora ipak tesko je kad si trudna a jedan dr kaze jedno drugi drugo nije mi bilo svejedno kad cujem tako meni je ovo uradio meni ono eto meni je na kraju sve ispalo kako je trebalo i hvala Bogu u mom slucaju je s obzirom da sam imala rizicnu trudnocu bio i vise nego odlican 

29/03/2015
7:24 pm
lolana
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 1
Member Since:
29/03/2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Prije skoro 4 godine prvi sam se put porodila. U KBC-u se zatekao jedan od mlađih doktora. Nakon porođaja odmah je telefonom obavijestio mog supruga da sam se porodila i da “požuri” da nas vidi. Nakon što je suprug stigao, uzbuđen, da vidi svoje prvo dijete, mene…doktor se uzvrzmao oko njega sa pitanjem – šta je tata, nešto si se zbunio??? I to je više puta ponovio. Suprug u prvi mah nije shvatao o čemu se radi, nije ga ni primjećivao jer je gedao bebu. A onda je uslijedio “šamar” – šta je tata, izgleda nisi zadovoljan što je žensko!!!!

I pored mog stava da ih ne treba častiti jer oni rade svoj posao i za to primaju platu  – i da sam imala volju – posle ovakvog komentara – nikada!

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
17 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

Procedure i Izazovi Samohranog…