A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Otežan pristup portalu :)
09/03/2012
11:37 am
Kristina M
Guest
Guests

Portal Roditelji.me smo, zbog značajno uvećanog broja posjeta koji je rezultirao velikim opterećenjem servera, morali tokom noći da migriramo na drugi server.

Ovo je zvanicno obrazlozenja cinjenice da se nije moglo pristupiti portalu jutros, i jos neki tehnicki detalji kojima ne bih sada zamarala (citaj: koje ne umijem da objasnim). Nijesu drzavni neprijatelji i strani placenici umijesali prste… Dusko je za sve kriv i ja koja sam mu glavu “otvarala” ovih dana jer je sajt “sporo” radio.

Izvinjavamo se svima kojima smo ugrozili ovo veoma vazno gradjansko pravo:)))

09/03/2012
12:19 pm
caye
Guest
Guests

SmileSmileSmileSmile nisam bas u fazonu ‘teorije zavere’ i sl, al da znas da mi pade jutros napamet prica o drzavnim neprijateljima, hakerisanju i obaranju stranica, kad iz 5 pokusaja ne uspeh da otvorim stranicu. jos onda pocese da stizu mejlovi vidim ljudi aktivni na forumu, sto ja ne moguConfused pa potrazih pomoc kod nadleznog gospodina!

postalo je nezamislivo da se popije jutarnja kafa a da ne pogledam ‘ima li nesto novo’Wink

a posebno mi je drago da se broj posetila svakog dana povecava, vidim zadnij par dana i na FB dosta novih (popularno receno a bas me nervira) lajkovanja! 

09/03/2012
12:42 pm
mamika m
Member
Guests

Members

NVO Clanstvo
Forum Posts: 1304
Member Since:
23/10/2010
sp_UserOfflineSmall Offline

caye, i meni kafa bez ovog foruma vise nije ista…(ranije su bili neki drugi, a sad bas volim ovaj nas ! )

pa se cudim sta je, pa neka objasnjenja kojima ni jednu rijec ne skontah, iako su na nasem itd…(kao jutros kad mi se cerka divi nekom uredjaju koji reklamiraju i koji ima 5 miliona pixela , valjda sam dobro prenijela, i ono sva odusevljena mi prica da podijelimo odusevljenje a ja je samo blijedo pogledah…) 

da skratim, drago mi je da sad radi 🙂

14.4.99/12.6.10/10.6.12 ja presretna :)

10/04/2012
4:09 pm
macence
Guest
Guests

Ne znam gdje da “smjestim” ovaj moj problem, pa rekoh da ne otvaram novu temu. Meni i dalje reklama za EVA sardine (necu da psujemYell) stalno seta po ovom prozoru za pisanje poruke. Moram dva puta da kliknem u prozor pored reklame, pa onda se spustim dva-tri entera i kucam. Po neki put se spusti skroz dolje gdje treba da pokazemo znanje iz matematije, pa ne mogu ni da postavim post. Trenutno je tu iznad ovih redova koje pisem. Ovo mi se desava samo na ovom racunaru koji najcesce i koristim. Na drugim racunarima nemam ovih problema.

10/04/2012
4:19 pm
mirjana
Guest
Guests

macence , i meni se slicno ponasa…. ali ja spustmm dva reda i to je to.. mada nekad se i na javlja… nema neka logika kad se javlja a kad ne

10/04/2012
4:28 pm
Kristina M
Guest
Guests

koji browser koristite kada vam se desavaju ti problemi.

10/04/2012
9:54 pm
macence
Guest
Guests

Veze nemamEmbarassed.

Mada koji god da koristim, na jednom računaru (na poslu) mi se to stalno dešava, a evo sad kući ne. Trenutno je ta reklama skroz na dnu i ne smeta mi.

10/04/2012
10:29 pm
mirjana
Guest
Guests

google hrome, ali je sad nema…. na poslu internet explorer i ima je

11/04/2012
9:11 am
Dusko Mihailovic
Guest
Guests

Verzije browsera koje koristite na računarima na kojima imate problem su, što bi rekli, “outdated”, odnosno toliko stare da za njih više takoreći nema ni podrške.

Mi za servisiranje reklama koristimo Google-ovu platformu koja je maksimalno optimizovana i prilagođena najširem mogućem broju vrsta i verzija internet browsera (preglednika).

Ukoliko imate problem sa nekim browserom, onda je ta verzija stara najmanje 10-ak godina, i neophodan vam je hitan upgrade.

11/04/2012
10:13 am
macence
Guest
Guests

Ja nemam problema na kucnom racunaru koji je star kao Grcka, pa je tako tamo valjda i taj browser star(?), nego na poslu gdje je racunar “star” jedva godinu ipo i svi instalirani programi.

26/09/2012
4:56 pm
Nela86
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 158
Member Since:
01/08/2012
sp_UserOfflineSmall Offline

Sto se desilo sa portalom? Vecina korisnika se vidi kao guest, a br postova je “resetovan”? 

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
22 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner