A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Upis u vrtic "Djina Vrbica" 2012/2013
Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 (1 votes) 
19/08/2012
8:50 pm
Ana P
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members

NVO Clanstvo
Forum Posts: 543
Member Since:
16/10/2010
sp_UserOfflineSmall Offline
61sp_Permalink sp_Print
0

dzuli said
Nama su kod gintasa prosle godine trazili odmah priva dan pape, casu i potvrdu od lekara da je dete zdravo i vakcinisano, bez te potvrde su vracali roditelje sa djecom, videla sam svojim ocima, a uplatnicu i ostalo je moglo kasnije da se donese

A, da li potvrda od lekara treba i za decu koja su prethodne godine isla u vrtic? Nekako sam propustila tu informaciju.

20/08/2012
12:59 pm
Alex
Guest
Guests
62sp_Permalink sp_Print
0

@AnaPG,

potvrda treba za svu djecu, bez obzira da li su prethodne godine isla u vrtic.

 

I mi smo u Djini Vrbici kod Gintasa. Prosle godine su svu djecu bez potvrde od ljekara i ugovora (na uvid) vratili kuci, bez obzira sto su dan ranije bili na dezurstvu u  istom vrticu.

Prvi dan kao sto rece dzuli ne prave problem i da se ne donesu peskirici i maramice,uplatnica , ali casa (za jaslice flasica ili casa sa pipkom) i papuce su pozeljni ako dijete ostaje citav dan.

Ukoliko dijete nosili pelene – kremu(pavloderm,pavloviceva-nosi se u sep jedna i jedna u jan) i 2-3 pelene dnevno.

 

Mi smo ove godine u mladjoj vrtickoj grupi i prvi dan nosimo: 2 mala peskirica(koji ostaju u vrticu), plasticnu casu sa imenom (najbolje lakom, teze se skida nego kad se napise markerom;), pakovanje vlaznih, pakovanje papirnih, papuce i ranac sa rezervnom robicom.

20/08/2012
6:02 pm
dzuli
Guest
Guests
63sp_Permalink sp_Print
0

Kad smo vec kod vrtica, jesu izasli rasporedi sa grupama?

21/08/2012
9:32 am
macence
Guest
Guests
64sp_Permalink sp_Print
0

Nisu jos, sad vrse ponovo “preraspodjelu”. Saznala sam definitivno da se otvara onaj vrtic u Zeti, bice nekoliko ucionica u upravnoj zgradi Djina Vrbice i u osnovnoj skoli na Dracu. Tako da ce znacajno biti relaksirani postojeci vrtici. Ovom prilikom takodje bih apelovala roditeljima da pristanu na prebacivanje djece u te nove adaptirane prostore ako im je blize kuci ili poslu, a i sigurno ce biti bolji uslovi tamo.

Juce popodne me u vrticu docekala jedna dezurna vaspitacica (ne znam je od ranije) i zamolila da doniramo igracke za te nove prostore, tako da prosledjujem taj apel. Rekla je da to moli u ime udruzenja Prijatelji Djina Vrbica… ConfusedKako god, mi cemo malo pregledati ima li sta citavo, a da ovom mom ne znaci previse da damo….

29/08/2012
8:37 am
viktorialena
Guest
Guests
65sp_Permalink sp_Print
0

macence said
Nisu jos, sad vrse ponovo “preraspodjelu”. Saznala sam definitivno da se otvara onaj vrtic u Zeti, bice nekoliko ucionica u upravnoj zgradi Djina Vrbice i u osnovnoj skoli na Dracu. Tako da ce znacajno biti relaksirani postojeci vrtici. Ovom prilikom takodje bih apelovala roditeljima da pristanu na prebacivanje djece u te nove adaptirane prostore ako im je blize kuci ili poslu, a i sigurno ce biti bolji uslovi tamo.

Juce popodne me u vrticu docekala jedna dezurna vaspitacica (ne znam je od ranije) i zamolila da doniramo igracke za te nove prostore, tako da prosledjujem taj apel. Rekla je da to moli u ime udruzenja Prijatelji Djina Vrbica… ConfusedKako god, mi cemo malo pregledati ima li sta citavo, a da ovom mom ne znaci previse da damo….

E sad je pitanje koliko ce roditelja pristati na prebacivanje, i da li ce se traziti uopste njihova saglasnost!!! Tu mogu nastati veliki problemi…Ja se nadam, da cemo ostati u Suncokriliju. Lako bih podnijela prelazak u nove prostorije, ali nikako ne bih voljela da nam dodju novi vaspitaci, jer su nam stari odlicni i navikli smo se na njih.

29/08/2012
9:16 am
macence
Guest
Guests
66sp_Permalink sp_Print
0

Koliko sam mogla da cujem, oni zovu telefonom one kojima bi mozda odgovaralo i zovu one koji se upisuju prvi put ili svejedno mijenjaju grupe i vaspitace. Moj sin recimo sad ce prvi put da krene u vrtic jer je do sada isao u jaslice (mladje, pa starije) i zato svejedno mijenja grupu i vaspitace. Nece oni da diraju te formirane grupe, vise im je ovo za “pocetnike”Wink.

29/08/2012
9:59 am
Alex
Guest
Guests
67sp_Permalink sp_Print
0

@viktorialena: Vi pripadate vrticima “Ljubica Popovic” tako da vas sigurno nece zvati….

 

Znam za  slucaj iz “Poletarca” da su zvali da prebace u zgradu gdje je njihova uprava i dvoje iz “Djine Vrbice” kod Gintasa  da prebace u prostorije u okviru osnovne skole na Dracu. Pozivi su su bili cak i u popodnevnim casovima. Ocito da spiskovi nisu gotovi…. 

29/08/2012
10:43 am
Kristina M
Guest
Guests
68sp_Permalink sp_Print
0

Mene su zvali, ali su mi djeca prvi put odnosno sad krecu u vrtic. Tako nam je na sastanku i receno – da ce u te nove objekte djecu koja se upisuju ili svakako mijenjaju grupe i vaspitace. Ja sam prezadovoljna sto ce mi djeca ici tamo, iako je poslovni prostor.Nista mi to ne smeta. Uostalom bitno mi je da im bude dobro, da imaju dovoljno prostora i dovoljno paznje, sve ostalo manje bitno

29/08/2012
12:31 pm
viktorialena
Guest
Guests
69sp_Permalink sp_Print
0

Moje ove godine ne mijenjaju grupe,  tako da se nadam da cemo ostati u Suncokriliju…:)

29/08/2012
2:24 pm
dzuli
Guest
Guests
70sp_Permalink sp_Print
0

Moja cerkica mijenja grupu u vticu kod Gintasa i nadams e da nas nece zvati jer na je ta skola na Dracu dosta daleko,a vrtic nam je ispred nosa, ne bih imala kako da je vodim tamo

29/08/2012
2:26 pm
dzuli
Guest
Guests
71sp_Permalink sp_Print
0

kuku, vrijeme je rucka pa sam polovinu slova progutala u prethodnom postu :-)

29/08/2012
2:40 pm
tajna
Guest
Guests
72sp_Permalink sp_Print
0

a znate li zovu li i jaslice,ili samo vrtic? mi o prvi put krecemo,ali smo u stariju jaslenu od 2-3 god

29/08/2012
2:44 pm
macence
Guest
Guests

Dzuli, to je dobrovoljno, tako da i ako te zovnu, ne moras da pristanes.

 

Tajna, u ovom prostoru kod krivog mosta gdje prebacuju dio djece iz Poletarca imaju i jaslice, ne znam da li na Dracu ima jaslica.

 

Inace, oni ni nas nisu zvali nego nase prijatelje, a mi idemo “u paketu”, pa smo se mi sami prijavili. Tako da ako se vama prebacuje dijete, slobodno se prijavite ili ako zelite da ide u stari objekat, kazite im. Najbolje da pozovete upravu, evo ponovo sajta Djina Vrbica, pa nadjite broj…

http://djinavrbica.me/

 

srecno!!!Kiss

30/08/2012
4:47 pm
tajna
Guest
Guests
74sp_Permalink sp_Print
0

hvala macence

ja se isti iskreno nadam da nas nece nidje prebacati,samo iz razloga jer ne znam kako bih po kisi i hladnoci vodila njih dvojicu nedje dalje..inace kod Gintasa smo,i vrtic nam je na 3 min od kuce

31/08/2012
5:08 pm
Alex
Guest
Guests
75sp_Permalink sp_Print
0

Bila sam oko 16:30 do vrtica, spiskovi sa grupama jos nisu postavljeni???

02/09/2012
12:38 pm
Kristina M
Guest
Guests
76sp_Permalink sp_Print
0

u petak bili do novog vrtica, jos su sredivali… rekli nam da donesemo vlazne i papirne maramice, peskiric, pape, jednu preobuku i za starije dijete, 4 godine, i cetkicu za zube. prijem je do 8 i 30. prve sedmice ostaju do rucka

02/09/2012
9:16 pm
mamagaga
Guest
Guests
77sp_Permalink sp_Print
0

a mene interesuje da li je doslo do promjene u cijeni vrtica

u odnosu na proslu godinu

02/09/2012
10:07 pm
caye
Guest
Guests
78sp_Permalink sp_Print
0

U petak nam je uciteljica rekla da uplatimo 39€ kao prosle god na istu sifru deteta pa ako dodje do nekih promena doplaticemo koliko treba…

02/09/2012
10:08 pm
Kristina M
Guest
Guests
79sp_Permalink sp_Print
0

Ista je kao prosle godine, tako su barem rekli kad je ugovor potpisivan

03/09/2012
9:35 am
macence
Guest
Guests
80sp_Permalink sp_Print
0

Kristina said
prijem je do 8 i 30. prve sedmice ostaju do rucka

do rucka???? je li to pravilo ili samo ako je prvi put u vrticu/jaslicama? 

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
9 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

Procedure i Izazovi Samohranog…