A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Upis u vrtic "Djina Vrbica" 2012/2013
Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 (1 votes) 
30/05/2012
5:07 pm
Igor
Guest
Guests

Konkurs za upis je otvoren, u prilogu su fotke konkursa istaknutog na vratima vrtica

 

Pozdrav Igor

 

Upis-1.jpg

 

Upis-2.jpg

sp_PlupAttachments Attachments
31/05/2012
9:51 am
macence
Guest
Guests

Hvala Igore!

Pitanje za administratora: moze li ovaj post nekako da bude istaknut u cosku kao stalno aktuelan u narednih 15 dana, dok traje konkurs?

31/05/2012
10:56 am
Kristina M
Guest
Guests

Bice vijest narednih 15 dana na naslovnici

08/06/2012
10:08 am
Tomislav
Guest
Guests
08/06/2012
1:33 pm
macence
Guest
Guests

ONI IMAJU WEB SITE????? Bas sam prijatno iznenadjena

08/06/2012
5:21 pm
SanjaM
Guest
Guests

Ha,nisam ni ja znala Smile Sad cu da ga prostudiramWink

12/06/2012
5:16 pm
Alex
Guest
Guests

Danas je u vrticu “Djina Vrbica” kod Gintasa izaslo obavjestenje da je prijava za dezurstva( jul i avgust) do 18.juna i da su ovo ljeto dezurni vrtici “Poletarac” na Zabjelu i “Bubamara” kod OS Savo Pejanovic . Vaspitacica nas je obavijestila da se moze birati vrtic u kome ce dijete boraviti za vrijeme dezurstva. 

12/06/2012
5:25 pm
Kristina M
Guest
Guests

A kaka je bilo do sad, samo jedan je dezurao?

12/06/2012
6:34 pm
Alex
Guest
Guests

I prethodnih godina su bila dezurna 2 vrtica, ali su to bili “Poletarac” i “Djina Vrbica” kao 2 najveca(bar zadnje 3 godine otkad moja djevojcica ide u vrtic). Ove godine rade renoviranje/adaptaciju naseg vrtica pa ce biti dezurna “Bubamara”. Ne znam da li je ranije bilo moguce birati u koji od dezurnih vrtica ce ici dijete. Kod vaspitacica su spiskovi gdje se upisuje ime djeteta i obavezan je potpis jednog od roditelja. Ranije, kada je nas vrtic bio dezuran samo su trazili da se prijavimo, nije bio potreban potpis.

13/06/2012
11:16 am
angel
Guest
Guests
10sp_Permalink sp_Print
0

Pozdrav svima

Moj sin ima 10 mjeseci i upisala sam ga u vrtic kod Gintasa tako da ako ga prime u septembar bi trebalo da krene u jaslice,to bi bilo prvi put da se odvoji od mene na vise sati i moram reci da me pomalo strah,procitala sam u jednom postu da im ne daju vodu na zahtjev??? on pije vode i caja mnogo a sto se tice pranja rukica moram redovno da  mu ih perem jer bilo sto da dohvati i dotakne oci odmah dobije neku infekciju tako da ne znam kako ce mu biti tamo. Da li ste zadovoljni sa jaslicama u tom vrticu?Confused

13/06/2012
12:36 pm
macence
Guest
Guests
11sp_Permalink sp_Print
0

Moj sin je tamo isao prosle godine u mladju jaslenu grupu (krenuo je sa godinu i 4 mjeseca). Veoma sam zadovoljna kako se privikao i kako je vrijeme provodio tamo. Sto se tice hrane i pica: pomiri se s tim da mu nista nece biti kao kod tebe. Kad to prelomis, ti si se adaptirala, a to teze ide nego sto se djeca adaptiraju. Confused Moj je tada jos uvijek pio iz flasice gdje sam mu donosila punu flasicu caja. Poslije par mjeseci su mi priznale da on sam trazi vodu ili neki njihov sok, pa oni moraju da prospu moj i daju mu to sto trazi. Ne bi vjerovala da oni tamo ne lice na sebe (mislim na djecu), jedu, piju, druze se mnogo bolje nego kuci. Moj je vec drugu godinu u vrticu, pa je to muka ziva dok zavrsi obrok, a tamo kazu da sam jede, pije, piski… sve! Prosto mi treba da ih pustimo da rastu. Sto se tice higijene, mozda samo upozori vaspitacicu i med sestru kad krene u vrtic da je malo vise osjetljiv, pa vidi sama kako se situacija odvija. Nije tamo bas toliko stihijski sve…. Nadam se da sam ti pomoglaWink. Srecno

13/06/2012
2:55 pm
SanjaM
Guest
Guests
12sp_Permalink sp_Print
0

http://www.vijesti.me/vijesti/…..anak-77952

 Kad cujem ovu frazu pravice se liste cekanja najezim se !

13/06/2012
3:00 pm
macence
Guest
Guests
13sp_Permalink sp_Print
0

Sad sam i ja procitala ovu vijest i krenula da je prenesem ovdje… ako mi je ista jasno, crkla. Institut za javno zdravlje objavljuje na osnovu, vjerovatno, nekih nalaza da nije zdrava prekobrojnost, a direktorica veli da to nije od uslova u vrticima??????? Pa na osnovu cega nije zdravo???? Institut valjda radi te bakterioloske, hemijske i slicne analize i nalaze, a ne socijalne da bi zakljucio da “guzva nije zdrava”…. Ispravite me ako mi je nesto promaklo????

13/06/2012
3:10 pm
Sandra D
Guest
Guests
14sp_Permalink sp_Print
5

angel said
Pozdrav svima

Moj sin ima 10 mjeseci i upisala sam ga u vrtic kod Gintasa tako da ako ga prime u septembar bi trebalo da krene u jaslice,to bi bilo prvi put da se odvoji od mene na vise sati i moram reci da me pomalo strah,procitala sam u jednom postu da im ne daju vodu na zahtjev??? on pije vode i caja mnogo a sto se tice pranja rukica moram redovno da  mu ih perem jer bilo sto da dohvati i dotakne oci odmah dobije neku infekciju tako da ne znam kako ce mu biti tamo. Da li ste zadovoljni sa jaslicama u tom vrticu?Confused

 

Jako sam zadovoljna ove godine sa jaslicama ( prosle godine sam jako nezadovoljna bila i o tome pricala na sva zvona) Postoji grupa jaslena u kojoj su dvije medicinske sestre , jedna je Stanka Kovijanic koju toplo preporucjem jer je jedna divna i odgovorna zena! Moje dijete je sa godinu  i mjesec krenulo u vrtic, u njenu grupu i vise sam nego zadovoljna…Higijena je na zavidnom nivou iako je to vrtic koji sad krece sa adaptacijom. Mnogo radi sa djecom i jedna od najbitnijih informacija je da je to zena koja ne dozvoljava da joj u grupi bude vise od 20 bebica kako i Zakon nalaze…a sto je interesantno, polazi joj za rukom , i zbog toga joj SVAKA CAST!

Moram da priznam da mi je jako zao sto ta zena nece vise biti pored mog djeteta u vrticu, jer ona kao medicinska sestra radi samo u jaslenim grupama…

14/06/2012
11:16 am
angel
Guest
Guests
15sp_Permalink sp_Print
0

Hvala ti Sandra na ovoj informaciji,reci mi da li ja mogu da biram u kojoj grupi ce biti moje djete ili kako ga oni stave?

14/06/2012
11:59 pm
Sandra D
Guest
Guests
16sp_Permalink sp_Print
0

angel said
Hvala ti Sandra na ovoj informaciji,reci mi da li ja mogu da biram u kojoj grupi ce biti moje djete ili kako ga oni stave?

 

Da je srece mogli bi birati, no…situacija je drugacija..nazalost. Ja sam po preporuci dopala kod Stanke ( sto bi se grdno reklo ”preko veze”) jer sam pisala upravi vrtica pismo u kojem sam trazila da mi SLUCAJNO i drugom djetetu ne bude vaspitac koja je bila starijem sinu. Tako dodjoh do pomenute gospodje.

Kad smo vec kod toga, interesuje me sta vi kao roditelji koji vec imate djecu u vrticu mislite o stalnom mijenjanju vaspitaca u grupi vaseg djeteta? Da li smatrate da kao roditelji imamo pravo izbora? Da ako nam se dopada ili ne dopada osoba koja boravi sa nasim djetetom to mozemo i reci, napisati, dostaviti? Pala mi je na pamet jedna ideja, koju bi bilo lako realizovati ukoliko ima zainteresovanih roditelja…

15/06/2012
6:07 pm
summer
Guest
Guests
17sp_Permalink sp_Print
0

Drage mame i tate, zeljela  bih vase misljenje vezano za ljetnja dezurstva u vrticima. Naime, ja nemam “baba servis”, i ja i suprug radimo, a u dva mjeseca ljeti moje dijete treba da mijenja vrtic, drugare, a vaspitacice na nedjeljnom nivou. Smatram da vrtic nije isto sto i skola i oni ne mogu imati “ljetnji” i “zimski” raspust, kao sto ga nemam ni ja na poslu.

Pretpostavljam da nijesam jedina sa ovim problemom, pa me interesuje da li se moze nesto uraditi kako bi nasoj djeci boravak u vrticu u ljetnjem periodu bio podnostljiviji.

Veliki pozdrav i podrska za sve vas, jer vidim da konacno ima neko u CG ko je odlucio da zasuce rukave i promijeni nesto.

16/06/2012
8:25 am
Kristina M
Guest
Guests
18sp_Permalink sp_Print
0

Nadam se brzo sastanku, mislim da smo im vec poslali zahtjev i njima i upravi Ljubice Popovic (clanica udruzenja Sandra vodi ovaj dio oko vrtica) i tada smo i mislili da pricamo sa njima upravo o ovim stvarima

21/06/2012
3:38 pm
Ana P
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members

NVO Clanstvo
Forum Posts: 543
Member Since:
16/10/2010
sp_UserOfflineSmall Offline
19sp_Permalink sp_Print
0

Ako iko sazna kad izadju liste upisane dece u Djina Vrbica, javite.

Rekose mi da ce biti posle 20. juna, ali posto je moj sin bolestan, pa ne ide u vrtic, nikako da proverim.

21/06/2012
5:34 pm
caye
Guest
Guests
20sp_Permalink sp_Print
0

nasim vaspitacicama u jelena cetkovic je bilo receno oko 20. ali danas nisu imale nikakvu novu infConfused

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
13 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

SOS linija baner