
Učenici odjeljenja III 3 nikšićke OŠ “Luka Simonović” odlučili su ovih dana da prazničnu radost podijele i van učionica i školskog dvorišta, pa su uz pomoć svoje učiteljice, roditelja i starijih drugara iz VIII 1 izveli novogodišnji program na gradskom trgu.
Osim što su razveselili drugare, svoje porodice i građane Nikšića podijelili su i 100 paketića djeci koja su bila u publici.
Kroz zajedničku pjesmu, igru, glumu i recitacije, svi učesnici su poželjeli prisutnim sugrađanima/kama srećnu i uspješnu Novu 2025. godinu.
Njihova učiteljica Željka Šćepanović ne krije koliko je ponosna na svoje đake, ali i srećna zbog lijepe saradnje sa njihovim roditeljima.
“Saradnja sa roditeljima je ključ uspjeha- moje su riječi koje izgovaram već 27 godina koliko provodim u učionici. Roditelji učenika ovog odjeljenja su prava i čista ogledala svojoj djeci. Zajedno se trudimo i dajemo sve od sebe da naši mali drugari odrastu u velike i vrijedne ljude! Nadam se da će još učiteljica/a i roditelja, a ne sumnjam da ih i sada ima, krenuti našim stopama i omogućiti djeci sigurniji, stabilniji put u budućnost”, poručila je Šćepanović.




Šta su pripremili mališani iz III 3 možete vidjeti i na FB OŠ “Luka Simonović”.
