A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Vantjelesna oplodnja (IVF) Crna Gora
02/05/2015
4:48 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
801sp_Permalink sp_Print

Mjesecina – ja sam za uvijek… evo ja cu je skuvati svima… LaughLaughLaughLaugh i jos malko pa je i pita gotova…pa izvolte.. LaughLaughLaughLaughLaugh

 Dan je pravi za spavanje,dremkanje,odmaranje… pa kad bude sunce svi pravac – setnja i uzivancija!!! LaughLaugh

Anci nas je malko zaboravila… ali neka..sigurno je nasla zanimaciju da prekrati dane dok ceka betu… 

02/05/2015
8:51 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
802sp_Permalink sp_Print

Odlicno. Ja sam napravila krofne. I da uzivamo. Divne ste mi. Grlim sve vas. Sjutra je sunce pa da se malo proseta. 🙂 

03/05/2015
8:42 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
803sp_Permalink sp_Print

djeste zene,ja evo odmaram  i brinem po malo. Osmi dan je od transrfera a mene stomak pomalo boli kao pred menstruacju,a mene tako uvek bolucka po sedam dana prje menstruacje.Stomak mi je isto naduven,uzas,nikakav simptom nemam a grudi me bole jos od stimulacije. Ljubim vas sve

03/05/2015
9:43 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
804sp_Permalink sp_Print

Ako sto mogu da te posavjetujem to je da ne radis stvari kao ja. Nemoj da pipkas i osluskujes svoje tijelo. Bice sto ce biti. Samo se opusti i budi pozitivna. Bice to sve kako treba. Ja se nadam da cu sto prije u drugi pokusaj ali znam da cu tada da uzivam da citam da se smijem i da ne osluskujem. I da vjerujeeeeeem duboko da ce da uspije. I tebi ce sad da uspije. Uzivaj odmaraj jos je sve rano. Ja se spremam sjutra za posao :(. Rado bih odmarala jos ali… Tjesi me ovo lijepo vrijeme. Ove sedmice idem kod dr stanisica da osmislimo nove korake. Obavjestavacu vas. Ljubim vas sve 🙂

04/05/2015
7:10 am
Bar S
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 64
Member Since:
08/05/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
805sp_Permalink sp_Print

Juhu, ola. Jutro 😉 

kako ste mi zenice, mamice ,trudbjace moje drage :-* <3. <3 

Naravno da vilenim od 5 dok moje mace opet dzonja u krevetu. Vece ce jos malo u vrtic. 

Sluzim kaficu. 

Mjesecina drzim fige, i poguraj sto god mozes da ne bi ponavljala te nalaze bez pptrebe nego cim prije ti daju zeleno svjetlo uz puno optimizma samo naprijed. 

Ars Medica je meni donjela radost. Embriolozi su im divni,posveceni kao i citav tim marljivih pcelica koje rade 😉 

anci, brzo ce to proci, ja nisam imala nikakve simptome ja mislim, mpzda grudi. I jedina sam koja je betu radil 8 dan, tacnije kucnivtest,pa betu sjutra dan.  😉 citajucivstrane sajtove skapirala da se hormon vec tada moze odraziti na testu pa sam odlucila da odradim. 

Da ne pominjem kako sam nekad neispavana, ali to se ne odrazava na moje raspolozenje, mnogo sam stalozenija i posvecenija sa ovom trudnocom. vise stvari postizem kada sam ovako pod “pritiskom”.Ja i suprug smo sami sa djecom, nemamo dodatnu pomoc. Ali sve ide hvala Bogu kako treba. Skitamo, bili smo do Bara. Joj jedva cekam da solimo dupeta 😛 

Raduje me sto u ovoj grupi i dalje vlada optimizam,  sreca i velika podrska. :-* vas!

04/05/2015
5:38 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
806sp_Permalink sp_Print

Drugarice drage gdje ste. Ja pocela da radim pa maloprije dosla sa posla :(. Mogla sam jos malo odmarati ;). 

Bar_stan caooo. Ne mogu da se sjetim, ti si trudna ili si se porodila. Bas mi je drago da se pisemo. Vec u cetvrtak konzilijum. Nadam se jun je moj. Pa da drzimo fige. Zene mile sve vas ljubim. Kako nam je Anci danas. Za koliko ce beta da se vadi? 

04/05/2015
6:16 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
807sp_Permalink sp_Print

Ja sam poslušala bar stan i uradim danas test i negativan je. Plakala.sam cijelo posle podne. Al opet se nadam da je rano. Žene pomagaje. Nikakve simptome nemam osim da ponekad imam utisak da ću dobiti ali još je rano

04/05/2015
6:37 pm
jelena_avramovic
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 6
Member Since:
09/11/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
808sp_Permalink sp_Print

Anci,

zao mi je sto zuris i sebe dovodis u takvu situaciju da places,sacekaj dan kada treba da uradis betu,nema potrebe da zuris toliko ni testovi nekada nisu precizni i tacni.Potrudi se da se smiris i saberes kao da ga nisi radila a kad uradis betu tek ces onda biti sigurna.Guli ti draga pomorandze i trpaj se vitaminima i sve ce doci na svoje.

Za nekoliko dana zelim ti osmeh na licu,a ako ga nebude pa bice sledeci put nije ti 100 godina,ko meni hahahhaaKiss

04/05/2015
7:47 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
809sp_Permalink sp_Print

Anci vjeruj mi da su doktori sa razlogom rekli kad se vadi beta. I nisu rekli da se radi test. Nikako. Samo beta. Test se radi kad zakasni nekoliko dana. Smiri se obrisi suze i cekaj jos nekoliko dana.pa ja sam znas i sama cekala da betu vadim 12 dan. Nemoj sebe da izlaazes stresu. A i opusti se. Polako. 

04/05/2015
7:49 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
810sp_Permalink sp_Print

I da ne zaboravim ja nisam imala utisak ni da cu da dobijem tako da ti je to dobar simptom. 

04/05/2015
8:44 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
811sp_Permalink sp_Print

ja sam se danas isplakala i evo sad sam bolje 🙂 ne gubim nadu jos uvijek.A test sam radila u sred bijela dana,najvalidniji je ujutru. Tako zene hvala svima na savjetima..

05/05/2015
6:55 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
812sp_Permalink sp_Print

Tako je Anci. Cekaj jos dva tri dan. I izvadi betu. Bice to sve kako treba. Samo polako. Ja sam bila na posao. A uhvatila me neka alergija na polen. Uzas. 

U cetvrtak konzilijum jeeeeee. Bas se radujem. 

07/05/2015
6:13 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
813sp_Permalink sp_Print

Zene moje gdje ste. Ja sam danas zavrsila konzilijum. Nadam se krajem maja da krecem sa stimulacijom. Bila sam kod dr stanisica i najvjerovatnije cemo pokusati ponovo. Anci kako si? Sanja milicice marina bar stan. Gdje ste drage moje. Sve vas ljubim

07/05/2015
6:56 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
814sp_Permalink sp_Print

Evo da se.javim. Danas mi je deseti dan i uradim betu koja iznosi samo 8 nadu sam izgubila ovaj put. Ja ću malo da odmorim sad pa cu posle leta u nove pobede

07/05/2015
6:57 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
815sp_Permalink sp_Print

I Evo da se.javim. Danas mi je deseti dan i uradim betu koja iznosi samo 8 nadu sam izgubila ovaj put. Ja ću malo da odmorim sad pa cu posle leta u nove pobede

07/05/2015
7:11 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
816sp_Permalink sp_Print

Anci mila, ipak odradi za nekoliko dana opet. Pa i ako ne bude bice drugi put. Nemoj da odustajes. Polako. Treba valjda da bude pravi trenutak za to. Ali moras da vjerujes sledeci put u uspjeh. Sigurna sam da ces brzo da drzis to malo bice u rukama. Ko zna mozda dva bica. Ljubim te i glavu gore. Idi u setnju. 

08/05/2015
12:15 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
817sp_Permalink sp_Print

Cao zenice moje drage!!! Ljubim Vas sve!!! KissKissKissKissKiss

Anci…zaoo mi je sto ti nije uspjelo,ali glavu gore budi hrabra! Iduci put ce biti sve kako treba!!! Sad uzivaj,neka ti svaki dan bude ispunjen setnjicom,sad ce brzo i more,suncanje,kupanje… i poslije ljeta polako i bice pun pogodak!!!

Mjesecina…Bravo za konzilijum!!! Sad i ti skupljaj pozitivnu energiju da sad bude onako kako treba!! 

Uzivate li u ovim divnim danima? 

11/05/2015
4:06 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
818sp_Permalink sp_Print

lavice moje, kako ste mi? Evo pregurasmo mi nasu Ivkovu Slavu….Decaci su bas uzivali sa svim gostima.

anci, bas mi je zao, ali ti si jedna jaka zena kao i mjesecina, glavu gore i u nove pobede do svoga cilja

mjesecina, bravooooooo. i kako je bilo kod mog omiljenog dr??? sta ste dogovorili?

milicice, jesi li se odmorila???

ljubim vas zene moje

KissKissKiss

11/05/2015
6:29 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
819sp_Permalink sp_Print

Sanjice draga… KissKissKiss mogu misliti kako su malisani uzivali sa gostima… bravo!!! Kod nas nije bilo bas bas guzve..ali dobro…proslo je i to! Sledece godine cu imati pojacanje,pa ce mi bebic pomagati oko priprema.. LaughLaugh

Ja bila na kontrolu,malko smo se gledali,rastemo,rastemo… LaughLaughLaugh Produzila mi dr injekcije progesterona jos mjesec dana,nadam se da cu se i njih sledeci put otarasiti… pa onda u potpunosti da uzivam!!! 

Kako provodite ove divne dane zenskaci moji? 

Ljubim vas sve!!! KissKissKissKissKissKissKissKissKiss

11/05/2015
8:53 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
820sp_Permalink sp_Print

Drage moje evo i mene. Bas ste mi nedostajale. Ja sam danas radila vaginalni bris na klamidiju miko i urea plazmu. Kad dobijem a to je krajem mjeseca radimo uz pa ako je sve ok krecemo stimulaciju. Jedva cekam. 

Sanja dr je divan. Pokazao mi slike beba. Tu su bili i blizanci i ja mislim da su tvoji. Tako je sjajan i njezan. Trazio je od mene da 100 posto vjerujem da cemo uspjeti. Brojim dane do stimulacije. 

Anci gdje si. Javi se da se bodrimo. I ti ces brzo u nove pobjede. Sve vas ljubim :*

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
18 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
2 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner