A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Vantjelesna oplodnja (IVF) Crna Gora
28/04/2015
9:33 am
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
741sp_Permalink sp_Print

za mene je vec dobar dan, zenice… probudili se malo pre 7, ruckali pa ih ova kisa uspavala…stavi kafu, iako sam popila vec 2, al sa dobrim  drustvom mogu uvek kaficuLaughLaughLaugh taman da se prohladi dok ja sredim momke. 

sta nam rade ostale spavalice, mora da je i njih uspavkala ova kisa

28/04/2015
9:42 am
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
742sp_Permalink sp_Print

djeste lutke moje..Ja evo odmaram i lezim na desnu stranu ,tako mi je doktorka rekla,jer su se cvetici tako namjestilii.. Sta ste vi radile po pitanju velike nuzde,ovih prvih dana?Izvinjavam se zbog ovakvog pitanja,al koga drugo da pitam osim vas 🙂

28/04/2015
9:44 am
Avatar
vasilisa777
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 122
Member Since:
26/03/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
743sp_Permalink sp_Print

pozdrav svim ženskima ,evo i mene..u nedelju mi je bila aspiracija,izvukli 17 jajnih celija, 9 se oplodilo,ali nista od transfera za sad, jajnici nacisto poludjeli,hiperstimulacija 🙁 kad se to smiri,onda se moze razmisljati o vracanju,do tada ce ih zamrznuti..primam longacefe u venu jos danas,utrogestan 3×200 do daljnjeg,dostinex 8 dana i dipherelin injekcije u stomak 14 dana…ima li neko slicnih iskustava ili da zna za slican slucaj? inace imam pcos sindrom,tako da je postojala opasnost od ovoga,ali sam se ipak nadala da nece..mislila sam da ce sa 25 sve ici lakse,a izgleda da organizmi nesto strarijih reaguju bolje ili sam ja sad tako bzv.pa zvucim pesimisticno.. poljubac svima i da javljate lijepe vijesti sa tim betama:)

28/04/2015
10:16 am
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
744sp_Permalink sp_Print

Vasilsa,nemoj da se sekiras..Bitno je da tebe cekaju tvoji cvetici i kad je najbolje oni ce ti ih vratiti. Bolje i da sacekas malo pa da bude uspjesnooo..Djeste zene,sta je sa mjesecinom?

28/04/2015
10:20 am
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
745sp_Permalink sp_Print

Dobro jutro zenice moje drage!!! Ja imam problem sa ulogovanjem i pisanjem postova.. nekako uspijem da otvorim forum ali kad treba da citam vase postove i prebacim drugu stranu on mi blokira i izbaci me skroz i vise ne mogu da udjem na forum… zato me nije bilo.. 

Divne ste mi.. LaughLaughLaugh 

Mjesecina.. sa srecom kad budes radila betu,po ko zna koji put ti kazem to!! Ali jedva cekamo da nam kazes da je pozitivna!! Ma ne brini se,nismo ni mi bas sirili da radimo VTO onaj ko je trebao taj je od nas cuo,a za ostale kao i ti.. odmor i cao!! Koga briga sta jja radim!! tako da uzivaj!!

Anci..super,odlicno je prosla i aspiracija i transfer!!! Bravo ti ga!! Sad odmaraj,uzivaj..najvise sto mozes!!! I mazite vase trbe!! 

Cvetak..zelim ti da brzo sakupis dokumentaciju i da lako odaberes kliniku i budes zadovoljna. I naravno da bude uspjeh iz prvog puta!! 

Vasilisa…super si odreagovala!!! Bravo ti ga!! Ma samo da se smiri hiperstimulacija i bice sve kako treba..nemoj da se sjekiras!!! Samo budi pozitivna i vjeruj!!! Mada,i meni su na klinici rekli da imam policisticne jajnike..i ja sam prije stimulacije pocela sa diferelinom i dok sam primala stimulaciju sam i njega svako vece sebi u stomak.. Budi strpljiva i jedva cekamo da se smiri to,i da predjes na nasu stranu!!!

Sanja,Marina…divne ste!! Sanjice saljem jedan ogroman ljubac za momke!! Ljubim u nogice da ne boli od boce nista!!! KissKissKissKissKissKissKissKissKissKissKissKiss

28/04/2015
11:29 am
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
746sp_Permalink sp_Print

Joj drage moje. Uznemirena sam cini mi se pomalo. U stvari rasijana. Ali sjutra idem pa sto Bog da. 

Vasilisa drzi se. Bice to ok. Cula sam puno slucajeva da je zena imala hiperstimulaciju pa kad su vratili embrione sve je bilo ok. Gledaj da se sto prije oporavis. Samo polako. 

Anci odmaraj uzivaj. Pa za par dana lagano mozes da prosetas. Kazu da je dobro za prokrvljenost. 

Sanja i Milica i Marina stavljam kafu. Inace ono sto mene brine j

e da mi je stomak potpuno izdusen. Nisam cak ni puna vazduha. A stolicu imam svaki dan. A nadala sam se zatvoru :(. E da Anci sto se tice stolice sve normalno. Nece da ispadne nista :). Ali pij puno vode i nece biti problema.ljubim vas sve

28/04/2015
12:44 pm
Marina D1
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 126
Member Since:
12/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
747sp_Permalink sp_Print

Vasilisa svaka čast na tolikom broju embriona! Što se hiperstimulacije tiče ja sam je imala ali poslije pozitivne Bete tako da sam primala humani albumin i ležala, nijesam smjela da se saginjem, sve se sredilo i povuklo, a nemam pcos, nego tada tako odreagovala na stimulaciju. Upoznala sam na klinici jednu ženu koja je imala hiperstimulaciju prije ET i isto je primala terapiju i kad se sve sredilo uradili joj ET i sve bilo u redu. Tako će biti i tebi čim se smiri Laugh

Mjesecina čekamo sjutra rezultat pozitivne Bete! Laugh

Anci i ti ubrzo da nam se pridružiš… Laugh

Milicice, Sanja, Cvetak… uživajte… LaughLaughLaugh

Marina82

28/04/2015
9:39 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
748sp_Permalink sp_Print

zene sve hocu da vas pitam i zaboravim..jeste li vi merile progesteron kad ste bile u stimulaciji.Meni je malo povisen bio pa je doktorka odlucila ipak da vrati embrione jer nije mnogo povisen,plasim se malo zbog toga ali nadam se  da ce biti sve ok ako Bog da..

28/04/2015
9:42 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
749sp_Permalink sp_Print

Anci, 

ja nisam nikad mjerila. A zasto je to radila?  Ne opterecuj se. Inace nam ga daju u vidu utrogestana i progesterona depo. Ja ga stavljam tri puta dnevno. I primam progesteron svakih pet dana. Sto su ti dali od terapije?

28/04/2015
9:51 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
750sp_Permalink sp_Print

dali su mi utrogestan 3×1 folnu kiselinu i aspirin najmanju dozu,a progesteron su mjerili kad sam primila onu stop inekciju i bio je malo povisen za folikularnu fazu al eto rekli su mi da nije puno povisen i odradili aspiraciju i kasnije i trransfer..

28/04/2015
10:04 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
751sp_Permalink sp_Print

mjesecina,kako si ti?jel se sjutra radi beta?zelim ti ogromnu betuu od srca..

28/04/2015
10:27 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
752sp_Permalink sp_Print

zenske moje, kako ste mi??

mjesecina, za sutra ti zelim svu srecu ovoga sveta i da nam se javis sa veeelikoooom betom i opet te vucem za nos da i ti budes dupla bebela!!!

anci, jel se odmara? slobodno prosetaj do wc kao i do sad…mazni cvetice od nas. negde sam procitala da je dobro lezati na stomaku, i ja sam tako leskarila jel volim tu pozu, i sad tako leskarim dok vam kucam

vasilisa, super za cvetice. za hiper je dobra surutka i mladi sir, to mozes i sama da pravis. mleko zagrejes na otprilike 40stepeni i pola kafene kasicice sirista i eto lekica iz prirode. nemoj se nervirati sto je transfer malo pomeren, a bolje je tako

milicice, ljubila none od tebe i sve je proslo ko da nista nije bilo

maznite trbe od nas i da znate da ocekujem od vas snajke pa da odmah sklopimo prijateljstvoLaughLaughLaugh

KissKissKiss

28/04/2015
10:40 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
753sp_Permalink sp_Print

Kako ste mi dobre i pozitivne. Ujutro idem oko 10. Vadim betu i primim bocu progesterona ( nadam se ne poslednju). Ne znam sto osjecam. Javljam sjutra kako god da bude :*. Anci odmaraj uzivaj.  Mozda bi i nama nasli takav progrsteron da su nam vadili. Ovako opusteno. Cvetici su kod tebe i tu ce i da porastu. Sanja ja bih voljela dvije djevojcice pa da ti dam jednu za snajkicu. To bi bilo super sve vas grlim i ljubim. 

28/04/2015
10:51 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
754sp_Permalink sp_Print

pazi sta si rekla, pred ovoliko zena si obecala….nema ti vrdanja

srecno sutra i pisi nam odmah

KissKissKiss

28/04/2015
10:57 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
755sp_Permalink sp_Print

Hocu hocu. A ako budem tuzna moracete da me tjesite. Ljubim vas mile moje zene :* :* :*

29/04/2015
9:39 am
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
756sp_Permalink sp_Print

Jos malo pa odoh da izvadim betu. Brrrrr sva sam uznemirena. Ubrzano disem. Ali opet znacu na cemu sam. Ili ima ili nema. Ako nema idemo opet. Sve vas ljubim. Javljam se cim dobijem rezultate. 

29/04/2015
9:40 am
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
757sp_Permalink sp_Print

dobro jutro, zene moje

mjesecina, neka te sreca prati. cekamooooo

29/04/2015
10:36 am
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
758sp_Permalink sp_Print

Vratila sam se kuci. Uzeli su krv pa ce mi javiti. Nadamo se najboljem. Grudi me ne bole ali su natecene i meke. E sad ja bih vise viljela da bole  ali… Javljam cim me zovnu. Ljubim.  Hvala na podrsci divne ste mi. 

29/04/2015
10:59 am
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
759sp_Permalink sp_Print

Dobar dan zene drage..Mjesecinaa sa srecommm , da nas obradujes veeeelikom betom 🙂 ..Ljubimmm

29/04/2015
11:21 am
Marina D1
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 126
Member Since:
12/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
760sp_Permalink sp_Print

Mjesecina, držimo fige za pozitivnu Betu! Uz tebe smo… LaughLaughLaugh

Pozzz…

Marina82

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
15 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
2 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

Procedure i Izazovi Samohranog…