A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Vantjelesna oplodnja (IVF) Crna Gora
26/04/2015
11:46 am
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
701sp_Permalink sp_Print

Sve prati od pozitivnih divnih zena. Sjajne ste. Bicu hrabra obecavam i izvadicu krv. Nadamo se najboljem ;). Sanja naravno da cu da mu prenesem pozdrav od jedne sanje koja ima blizance a jedan se zive po njemu. Pa ima li veceg priznanja za doktora. On je uspio i kao covjek i kao doktor. Predivno. Anci javlja kad ce transfer. Da drzimo fige. A ti Milicice rucaj da rastete i da budete slatki. Ljubim vas mile zene :*

26/04/2015
12:11 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
702sp_Permalink sp_Print

hahaha..moja Sanjice..ja bas mislim da cu bit kao trokrilni koliki mi je apetit.. ali pristajem i na to..samo da sve prodje kako treba.. mada,pocela mi kisjelina pa neki  dan zbog nje ne mogu nista jesti..a gladna.. LaughLaugh Ma sve to hormoni i priroda namjeste. I da se ugojimo koje kilo vise nego sto treba nece smetati… lako cemo ih skinuti kasnije!! Uzivajte nam u setnjici drugari!! KissKissKissKissKiss

Mjesecina.. ti jesi hrabra,kao i sve zene koje smo-su prosle sve ovo do najljepseg cilja!! Samo pozitivno,i podjes u utorak ili srijedu da vadis krv i cekamo ooogrooomnu betu!! pa onda sto bi rekla Sanja da vas vucemo na stranu nas bebelih trudnica!! KissKissKissKissKissKissKissKissKiss

26/04/2015
2:11 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
703sp_Permalink sp_Print

jaooo i ja sam mucila muku sa kiselinom, al sam jelaaaa u inat njoj. mada, probaj da grickas badem menij je pomagao.mada sam bila skroz opustena i jela kad i koliko mi se jelo… ma ceo zivot sam u + sa kilogramima i bas me brigaaaa, ko me voli voli a na kraju krajeva moje noge nose moja kila

mjesecina, naravno da si ti jaka zena kao i mi, cim prolazimo kroz isto.mazni stomacic i kazi tim leptiricima da ih punoooo pozdravljaju dlugaliiii, i da se lepo ususkaju.

anci, cekamo nestrpljivo kao i ti.

26/04/2015
3:18 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
704sp_Permalink sp_Print

Junakinje moje ljubim vas. Ma moramo da jedemo. Kad vec spremamo red je i da ruckimo :). Ja sam danas pekla ribu i bogami se lijepo najela. Sad da odmorim i pomazim stomak. 🙂

i jedva cekam da budem deeeebela zena. Da nosim dvije bebe. To bi bilo savrseno 🙂

26/04/2015
6:34 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
705sp_Permalink sp_Print

Sanjice draga,probala sam i sa bademima,i sa kokicama i sa jabukama.. doduse jabuke mi najbolje djeluju za sad.. ma pristajem na sve..ne smeta mi nista..i necu da se zalim.. LaughLaughLaugh Tacno drage moje.. mi nosimo nase kilograme pa i da je koje vise nama ne smeta. Ko hoce da nas voli hoce bez obzira na to.. LaughLaugh

Mjesecina bravo ti ga..ti vrijedna bogami.. svaka cast!! Njam,njam.. ima da budemo bebele trudnice.. LaughLaughLaugh

26/04/2015
9:29 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
706sp_Permalink sp_Print

Hello zene drageee.Kaze meni muz:idi javi koleginicama novosti 🙂 i ja evo da javim da su me zvali pre dva sata da mi kazu da je transfer sjutra ako Bog da,drzite mi fige da bude kako treba.. Ceo dan sam cekala poziv,a oni zovu tek na kraju dana :p izludela sam al dobro sto cu 🙂 .. Ljubim vasss

26/04/2015
10:13 pm
Marina D1
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 126
Member Since:
12/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
707sp_Permalink sp_Print

BRAVO ANCI!!! SUUUPER KAD SU SE PRAVILNO OPLODILE! LaughLaughLaugh

Želim ti svu sreću sjutra na embriotransferu i da nam se što prije pridružiš Smile

Javi kako je bilo.

Veeeliki pozzz…

Marina82

26/04/2015
10:27 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
708sp_Permalink sp_Print

evo i mene zene moje. danas se bas umorila, nasetali se, pa popodne imali goste. pa kupanjac, ruckanjac i spavanjac i njih zavrsila u 9 opeglala robicu malu i sad konacno se zavalila u krevet i da vidim sta mi vi radite

Jupiiiiiiiii, anci, vidis sutra ce cvetici doci na svoje mesto, a onda cemo ih mi bodriti da se ususkaju najbolje sto umeju.

mjesecina, mi smo zene i po i od srca ti zelim dve bebuske i jos da budu dobre kao ove moje. 

milicice a da probas sa limunadom bez secera to je mene spasavalo pred kraj trudnoce. ili vodu samo daa vrati kiselinu tamo gde joj je mesto

a sad vam zelimo laku noc i lepe snove♥♥♥KissKissKiss

26/04/2015
10:31 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
709sp_Permalink sp_Print

Anci jeeeee. Super. Isto su meni tako javili pa sam se prepala. Bice to super. Da bude puuuuno trudnica ovdje. Ja cu znati ove nedelje a Anci malo posle mene. Da uzivamo i da nam vrijeme lijepo i kvalitetno prodje. 

Ja sam popodne pocela malo da imam onaj cudni osjecaj u donjem stomaku. Ne znam je li zbog ciklusa ili trudnoce? Kako god da se nadamo da je od bebica ;). Ali se tjesim sto me grudi bole. Opsjednuta sam da se pipkam. A to me uzasno nervira. Prije vto sam rekla sebi nema pipkanja ali neeeee. Opet sam nastavila 🙂

grlim sve vas

26/04/2015
10:37 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
710sp_Permalink sp_Print

Posebno laku noc i ljubim za Sanjine djecake. :******

27/04/2015
8:42 am
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
711sp_Permalink sp_Print

Probudila sam se prazna i tuzna. Grudi me ne bole i zaosta mislim da nema nista od pvog puta :(. Bas sam tuzna i depresivna. Znam da ce me proci ali je to jace od mene. Al sto da se radi. Bila sam budna jutros od 6. Javicu se kasnije. Ljubim vas. 

27/04/2015
2:43 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
712sp_Permalink sp_Print

mjesecina, necu da cujem takve reci. i meni je bilo bez ijednog simptoma i ja sam se bila ufrcila pred vadjenje bete, i dan pre toga bila sigurna da nije uspelo cak nisam imala petlju da odem, a betaa rekla sasvim suprotno. svakako si tuzna jer te tresu hormoni… zato ces ujutru skupiti petlju i otici, jel da???

anci drzimo ti palceve i cekamo vesti od tebe

mi danas bili na vakcinu, pa smo se isplakali, vise danas nego od kad su se rodili pa sam i ja malo 🙁

trudnice sta nam radite??? 

ljubimo vas

27/04/2015
3:14 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
713sp_Permalink sp_Print

Zenice moje evo i meneee…

Anci…srecno danas na transferu!!! 

Mjesecina…nemoj to da radis..nema potrebe unaprijed da razmisljas.. ja ti kazem meni je braonkasti iscjedak tad skratio zivot mislila gotovo/dobila sam…al srecom nije…vjerovala sam da je uspjelo!!! Tako i ti,sjutra hrabro uzdignute glave ides i radis betu!!! I vidjeces da ce sve biti ok!! Onda cemo da razmjenujemo recepte hahahah.. LaughLaugh

Sanjice..joooj..mogu misliti da si se i ti rastuzila kad su plakali od boce! Uh.. danas neka im bude nagrada mazenje sa mamicom citav dan!!! KissKissKissKissKiss

27/04/2015
4:42 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
714sp_Permalink sp_Print

ahhhhh, prosli put nije bilo ako strasno na vakcini, a ja se pripremila…. a ovaj put 2 vakcine u obe none… ahhhhh, sledeca za mesec dana

sta vi zenice radite??? 

KissKissKiss

27/04/2015
7:32 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
715sp_Permalink sp_Print

Kako ste me oraspolozile. :*

bolje sam. Skupljam snage za betu. Ah ah. Bice dobro valjda. Malo me opet bole grudi. Pa se nadam. Sanja ja imam sina od 7 godina i sjecam se vakcina. Vjerujem da si plakala i rastuzila se ali sve ce to biti super. Ja sam mog djecaka kupala i kad je primao valcinu i davala mu predostrozno febricet. Sve vas ljubim drage moje :******

27/04/2015
7:40 pm
cvetak
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
27/04/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
716sp_Permalink sp_Print

Caoo svima. Interesuje me poslje koliko dana ste radile betu? 

mjesecina ti mi djelujes najbliza vadjenju, kada je bio et?

27/04/2015
8:00 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
717sp_Permalink sp_Print

Cvetak caoooo. Ja sam ti prestravljena. Prije tacno 10 dana je bio et. Sjutra 11 dana. A mene strah umirem :). Procitala si vjerovatno kako trazim simptome. Ja imam dijete ali sam imala jednu seriju spomtanih pobacaja pa sam valjda oslabila sa zivcima :). Jesi li ti radila et. Sto god te interesuje pitaj. Meni su rekli 12 dan da vadim betu. 

Milicice,Sanja naravno da cemo da razmjenjujemo recepte. Vi ste bas zene koje umiju da ohrabre. I Marina naravno. Marina koja si nedelja. Je li blizanacka trudnoca ili nije. Sve vas ljubim junakinje moje. 

27/04/2015
8:06 pm
cvetak
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
27/04/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
718sp_Permalink sp_Print

Nisam pocela ni sa stimulacijom jos, ali sakupljam informacije. Zelim ti svu srecu, i sjutra jako pozitivnu betu :*

27/04/2015
8:21 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
719sp_Permalink sp_Print

Hvala. Sto ti god treba od informacija pitaj. Sve su djevojke divne na ovom forumu. Meni su bas pomogle. I velika su podrska. Zelim ti srecu :). 

27/04/2015
8:25 pm
cvetak
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
27/04/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
720sp_Permalink sp_Print

Hvala puno. Moram jos da odlucim koju kliniku i kog dr da odaberem. Imam svoje favorite, ali bih voljela da mi vi date predloge. 

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
15 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
2 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner