A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Vantjelesna oplodnja (IVF) Crna Gora
24/04/2015
11:30 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
681sp_Permalink sp_Print

i meni su rekli da su 2 koja su vratili super kvaliteta i da su skolski primer, i njih su vratili a da su druga 2 losijeg kvaliteta…i meni je zao sto nije bilo nista za zamrzavanje… 

jao meni je skroz pozitivan od prvog trenutka… a kontrole su kod njega bile fenomenalna iskustva, sa puno humora jer je bas saljiv covek. ma samo reci hvale za njega…

zene, samo pozitivnooooo, pa sta me je odrzalo sve ove godine

ljubim vas sve

25/04/2015
8:36 am
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
682sp_Permalink sp_Print

Meni nista nisu rekli za kvalitet,vjerovatno ce reci kad bude transver ako Bog da..Meni je juce bila aspiracija,kad da ocekujem transver?Kad je vama bio? Hvala vam na podrsci.Ljubim vas sve :* 

25/04/2015
10:09 am
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
683sp_Permalink sp_Print

Anci, ja sam transfer imala u subotu a prije toga aspiraciju u srijedu. Pretpostavljam da ces ici na transfer u ponedeljak. To je sve lagano. Nista ne boli i zacas je gotovo. Tesko je iscekivanje bete posle toga (ja sam u iscekivanju). Javljaj se i pitaj sto te god interesuje. Pozdrav

25/04/2015
10:10 am
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
684sp_Permalink sp_Print

Zene moje drage!!! Jooooj sto volim kad vidim puno postova!!! LaughLaugh

Sanjice..ljubimo i mi tebe i tvoje momke.. 

Marina..i treba da se cuvamo i leskarimo!!! Prosto samo nama i trbama da se posvetimo!!! 

Mjesecina..ja zaboravih da ti napisem..trudnocu sam sad presla da mi vodi dr Stevovic (drzavno u dz Blok 5) i super zadovoljna sam.

Anci… bravo !! Odlican broj j.c. Super si odreagovala!!! Trebalo bi vec danas da te zovne embriolog ili sjutra najkasnije i da ti kaze kakve su,kako se dijele,kakvog su kvaliteta i td… Tako da bi ti i transfer trebao biti sjutra/preksjutra.. Drzim ti palceve da se dobro dijele.. i da budu najljepsi cvetici koji ce da se ususkaju kod mamice!! 

25/04/2015
11:45 am
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
685sp_Permalink sp_Print

Milicice super. Samo kad ti doktor ne pravai tenziju i kad mu vjerujes. To je najbitnije. Ja sam kod prosle doktorice bila pod tenzijom. Sad sam ovamo bila skroz opustena. A imam jedno pitanje. Ako je beta negativna kad ce mi doci ciklus obzirom da sam na utrogestanima. Mislim da oni malo odlazu ciklus. Nekoliko dana. Ne mogu da se opustim pa to ti je :(. Grlim sve vas 

25/04/2015
12:06 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
686sp_Permalink sp_Print

mjesecina, sledeca enstruacija ce ti doci za 10ak meseci!!!! LaughLaughLaugh

anci, meni je aspiracija bila 30.04. i tada su mi rekli sta su izvukli(5 folikula u kojima je bilo 5j.c.), sutradan me je pozvala sestra da mi kaze da su se od 5j.c. oplodile 4 i da je transfer sutra tj. 02.05.

moja komsinica u Nisu, njoj su 3 dana po transferu vratili 2 embriona i 6-7 dana po aspiraciji vratili jos 1 i sada ceka trojke LaughLaughLaugh

trudnjaceeee, uzivate li u ovom lepom vremenu kao i mi???

ljubimo vas

tu sam pitajte a ja odgovaram ako znam kad stignem

KissKissKiss

25/04/2015
3:14 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
687sp_Permalink sp_Print

Sanja hahhahaha ja citam 10 dana pa se vratim i vidim mjeseci pa se tako lijepo nasmijem. Hvala ti. Da budem ja kao ti. Dvoje i ljepota. Divna si. Ja sam malo setala sad spremila rucak i uzivam sa vama. 

25/04/2015
3:39 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
688sp_Permalink sp_Print

hahaahha, tu smo da te nasmejemo i skratimo dane. jeste od srca ti zelim kao meni, odmah dve bebe…sve duplo…

evo momci spavaju a ja pravila kolace, princes krofne…..pa izvolte kod naas…

setaj, uzivaj i veruj u svoje cvetice

Ljubimo vas

25/04/2015
7:27 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
689sp_Permalink sp_Print

Mjesecina a u koju si ti kliniku bila?Mene jos uvjek niko nije zvao,ubi me ovo iscekivanje..Sanja,Milicice mnogo nam znaci vasa podrska. pozdrav

25/04/2015
7:33 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
690sp_Permalink sp_Print

i jos nesto,ovaj utrogestan me tako osamuti da sam kao pijana kokos 🙂

25/04/2015
8:24 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
691sp_Permalink sp_Print

anci, nazvace te verovatno sutra. ja ti prenosim moje iskustvo iz Codre.

a, da utrogestani uspavljuju

25/04/2015
8:50 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
692sp_Permalink sp_Print

I ja sam radila u codri. I zivot mi se skrati jer su mezvali u petak vece a u subotu je transfer. Tako da ne brines to je sve ok. Oplodile su se sigurno. Ja sam se prepala da se nisu oplodile pa mi je sestra rekla da se to rijeeeeeetko desava i da u tim situacijama odmah nazovu. Tako da uzivaj tek ce te sjutra popodne zvati. Ja pravim krofne. Sanja pa ti si bas vrijedna. Bravo. Ima da ruckaju momci da porastu. :). Sanja jesu li tebi davali dexason. Meni su dali po pola ujutro i uvece. Cujem da u drugim klinikama daju prednizon. 

25/04/2015
9:19 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
693sp_Permalink sp_Print

ja sam ti od terapije bila samo na utrogestanu i folna do nekog 4-5m posle samo pregnicare. 

decaci su za sada dobri pa imam vremena da spremim nesto. mmmmmm, krofneeee, odavno nisam…. jao mi svi volimo slatko, pogotovu nas tata, on i po noci ustaje za slatko i blago njemu meni se poznaje i kad vodu popiem, a sad muku mucim sa stomakom,hehehe izgleda ko da sam u najmanju ruku u 5.m. mada u trudnoci mi se retko kad jelo slatko, sad da nadoknadim

anci, nemas mesta za brigu…zeniceee izvadili su ti 11 kom, to mora da ima kolekcija za biranje

ljubimoooo

25/04/2015
9:35 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
694sp_Permalink sp_Print

Ma super si ti. Pa za par godina opet jos jednu bebicu. Ja sam slaba u spremanju slatkig ali volim da mijesim. Mozda je to zato jer mi je muz sa sjevera. A oni tamo mijese svakakve djakonije. Pa ja uzeh malo to od njih. I cesto pecem hleb. Sto cemo za par godina biti svi po 100-tinjak kilograma. 🙂 no samoda smo zdravo sto bi rekli. 

25/04/2015
9:50 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
695sp_Permalink sp_Print

hehehe, vec razmisljam, kad bi mi garantovali devojcicu odmah sutra, hehehehe salim se. njih dvojica su takve dobrice da bih jos jednu bebu mogla pored njih…pu, pu, samo da ih ne ureknem…

i kod nas se skoro cele zime pece hleb, kazna nam je kad moramo onaj iz pekare, a trudim se da svaki dan ima nesto pride, koliko stignm, banditi su na prvom mestu

kad se vadi beta???

25/04/2015
9:58 pm
Adi K
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
19/02/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
696sp_Permalink sp_Print

Jojjjj krenu mi voda na usta od domaceg hleba pa sve do krofni 🙂 . E bas ste me sad malo utesile,sta bih ja bez vas,ceo dan gledam u telefon ali nema ih,vjerovatno ce sutra zvati..Laku noc i ljubim vas :*

25/04/2015
10:51 pm
mjesecina
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 96
Member Since:
05/12/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
697sp_Permalink sp_Print

Pu pu samo neka rastu zdravi sa mamom i tatom. A djevojcicu sto da ne. 🙂

betica bi trebala da se vadi vec u utorak ili srijedu. Ali ja vec znam da ja to ne smijem izvaditi. No je mozda bolje da cekam pa ako do nedelje ne krene ciklus to je to. Ili da izvadim betu? Strah me umireeeeeem. Ne znam. Uh uh. 

Anci nemoj da pratis moj strasljivi primjer. Budi hrabrija od mene. 🙂 ljubim vas. 

25/04/2015
11:19 pm
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
698sp_Permalink sp_Print

strasljivice, lepo u utorak krv na vadjenje, pa da znamo sta cemo i kako cemo, a i moras da mi pozdravis dr, a to moze samo pod jednim uslovom….a i rekla si da ces kao ja!!!! zatooooo u utorak da vidim da je beta trocifrenaaaaa, jel jasno!!!! hihihi

laku vam noc zene moje, odoh da spavkam, imam naruceno budjenje oko 6-6.30 ali ono slatko

26/04/2015
10:35 am
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
699sp_Permalink sp_Print

Zenice moje vrijedne… vi niste fer.. citam (i zamisljam) princes krofne,krofne,domaci hleb….joooooj… ja sam u fazi kad ne mogu da se zasitim.. uuuhhh.. LaughLaughLaugh inace sam osoba koja voli da jede,a sad cini mi se jos vise imam apetita.. LaughLaughLaughLaughLaugh

Sanjice..malo neka momci porastu pa bogami jednu curicu..da dobijes pojacanje.. LaughLaugh

Mjesecina..ne sjekiraj se fino podjes i uradis betu.. i bice pozitivna sigurno!! Svi vjerujemo da ce biti tako!!! Samo misli i budi pozitivna!! 

Anci.. ne brini zvace te,vidjeces!! Vjerovatno ce te zvati neko danas,a sjutra popodne vec ce biti transfer.. Samo strpljivo!!

ljubim Vas sve drage moje!! KissKissKissKissKissKissKissKiss

26/04/2015
11:10 am
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
700sp_Permalink sp_Print

hehe, milicice, i ja sam ti ista vooolim da ruckam…a u trudnoci sam mislila da cu u najmanju ruku biti trokrilni sifonjer, a ono nista, nisam imala neki ogroman apetit i ugojila se u granicama mislim svega 14kg 

anci, javni nam kad te zovnu

a mi sad odosmo malo u setnju

ljubimo vas

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
14 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
2 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

Procedure i Izazovi Samohranog…