A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Vantjelesna oplodnja (IVF) Crna Gora
22/01/2015
11:55 am
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
541sp_Permalink sp_Print

Marina hvalaaaaa!!! KissKissKiss Nadam se da ce ovaj put sve biti kako treba,do sad mi je sve po planu i zadovoljna sam nadam se da ce takav i krajnji ishod biti!!! KissKissKiss

Pa dobro se osjecam,nije to nista strasno… normalno je da sam malo kao nadusena,imam blagi bol u jajnicima… ali doktori kazu da je to normalno jer su mi jajnici puni folikula i svi su skoro iste velicine… tako da sam uzbudjena i jedva cekam da se sve zavrsi!!! 

22/01/2015
12:02 pm
Marina D1
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 126
Member Since:
12/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
542sp_Permalink sp_Print

Maki, onda je sve spremno samo da se javiš po dogovoru. Bravoooo SmileSmileSmile

Mico, samo naprijed!!! SmileSmileSmile

Marina82

22/01/2015
12:14 pm
maki1110
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 10
Member Since:
20/01/2015
sp_UserOfflineSmall Offline
543sp_Permalink sp_Print

Milicica88, hvala ti I cekam da se javis posle aspiracije. Da sve prodje u naboljem redu! Kiss

Marina82, za par dana ocekujem ciklus, pa se nadam da cu odmah pocet sa terapijom. SmileSmileKiss

22/01/2015
12:24 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
544sp_Permalink sp_Print

Hvala Vam drage moje!!! Naravno ja se redovno javljam i prije i posle aspiracije!!! Ja bez vas ne mogu!! LaughLaughLaugh I ti nam budi redovna i pisi nam kako napredujes!!! KissKissKissKiss

22/01/2015
6:37 pm
Filip A
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
07/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
545sp_Permalink sp_Print

Zdravo devojke, evo i mene da dam podrsku novim devojkama, Tari i Maki, i naravno nasoj Mislicici :)

Bas sam se obradovala sad kad sam procitala da stimulacija dobro napreduje, bice ovo dobitni ciklus! Znam kako si uzbudjena, nisam mogla docekati aspiraciju, sve mi je to tako lako palo. Raduje se i veruj, mi smo tu da te bodrimo. 

Cekamo Taru da se javi, kako oni napreduju …

Maki, raduj se jer kreces u najlepsu borbu za svoje bebice, i veruj nista nije tesko bar meni bilo. Tu smo, sta god treba pitaj. Ja bukvalno nisam znala nista, ali su mi ovde mnogo, mnogo pomogle.

Irence koleginice kako napredujes? :)

Marina, saborce moj samo da te Kiss

Sanja cekamo da se javis :)

23/01/2015
11:44 pm
Bar S
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 64
Member Since:
08/05/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
546sp_Permalink sp_Print

Vece ja samo da se javim, sjutra cu malo opsirnije, srecni poceci, trudnjacama :-* :-* :-* A nasoj Cica Mici srecno na aspiraciji, znam da ti to mozes, i da ce to da bude najbolje moguce! Samo nastavi tako sa pozitivnim mislima :-* <3 

odoh da odmorim ledja i trbu kuckam sjutra. Laka noc!

25/01/2015
11:41 am
Bar S
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 64
Member Since:
08/05/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
547sp_Permalink sp_Print

Drage moje kako ste? Malo brr napolju… :-)

Mico drzimo fige za aspiraciju :-* 

26/01/2015
5:51 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
548sp_Permalink sp_Print

Cao drage mamice i buduce mamice…

Ja dobro prosla sa aspiracijom,bila sinoc…imam malo bolova po dnu stomaka,ali dobro,proci ce… sad cekam da mi se jave da vidim kako napreduju moji bebici i kad ce transfer… Laugh

Ljubim Vas sve.. KissKissKissKissKissKissKissKiss

26/01/2015
8:22 pm
Marina D1
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 126
Member Since:
12/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
549sp_Permalink sp_Print

MICO, SJAJNE VIJESTI! Držimo palčeve da se oplode kako treba i da embriotransfer urodi plodom! LaughLaughLaugh

Bolovi koje osjećaš su propratni, bez brige. Nadam se da će te sjutra-preksjutra zvati da kažu da je došlo do oplodnje.

Marina82

29/01/2015
7:45 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
550sp_Permalink sp_Print

Cao zene moje drage… SmileSmileSmile

Pokusala sam da se javim sa moba al nesto ne ide… nece… ConfusedConfusedConfused

Sinoc bio transfer,vratili dva preslatka cvetica,i bilo da se zamrzne jos,za svaki slucaj… LaughLaugh

Sad leskarim,odmaram,citam,gledam tv,jedem,uzivam… razmazicu se… LaughLaughLaugh

Nadam se da cu izdrzati i da ce za 15/tak dana beta biti pozitivna… 

Ljubim Vas drage moje!!! KissKissKissKissKissKissKiss

29/01/2015
9:57 pm
Marina D1
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 126
Member Since:
12/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
551sp_Permalink sp_Print

MICO, ISKRENE ČESTITKE!!! LaughLaughLaugh

SA SREĆOM, BIĆE TO KAKO TREBA… UZ TEBE SMO, BROJIMO DANE DO POZITIVNE BETE! SmileSmileSmile

Marina82

30/01/2015
12:44 am
Filip A
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
07/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
552sp_Permalink sp_Print

Bravoo Micika, pa to je divno! Kakvo olaksanje! :) Imas cak i rezervu za buduce bebe :)

I meni su vracana dva embriona, zelim ti isti scenario kao moj od sveg srca!

Vucemo te jako odavde KissKissKiss

Brojimo dane sa tobom …

30/01/2015
2:53 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
553sp_Permalink sp_Print

Hvala Vam divne ste kao i uvijek!!!! Zato Vas toliko volimm!!! KissKissKissKiss

02/02/2015
9:37 am
sanja2411
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
23/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
554sp_Permalink sp_Print

Juhuuuuu, najdraze moje!!!! 

Prvo da vam pozelim srecnu i uspesnu Novu godinu, neka vam svima donese istu radost i srecu  koju je donela i meni.

Dragim trudnicama laku trudnocu i lak porodjaj.

Onim dragim zencama u procesu, zelim punoooo jajnih celijakoji ce postati dobri embrioni koji ce se lepo ugnezditi tamo gde treba.

Novim clanicama zelim toplu dobrodoslicu.

E sad, najlepse zvanje na svetu sam dobila 03.01. u 14.52 kada se rodio Lazar, a posle 2min i Nikola. Inace sam u bolnicu usla jos 26.dec i zato me nije bilo, mali problemcic sa tehnologijom, sa telefona sam mogla samo da pratim sta se desava sa vama.

I opet sve vas vucem za nosice i zelim da mojim momcima podarite puno drugarica i drugara.

Veliki pozdrav za sve od Lazara, Nikole i mene. 

KissKissKissLaughLaughLaugh

02/02/2015
6:59 pm
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
555sp_Permalink sp_Print

sanja2411 said
Juhuuuuu, najdraze moje!!!! 

Prvo da vam pozelim srecnu i uspesnu Novu godinu, neka vam svima donese istu radost i srecu  koju je donela i meni.

Dragim trudnicama laku trudnocu i lak porodjaj.

Onim dragim zencama u procesu, zelim punoooo jajnih celijakoji ce postati dobri embrioni koji ce se lepo ugnezditi tamo gde treba.

Novim clanicama zelim toplu dobrodoslicu.

E sad, najlepse zvanje na svetu sam dobila 03.01. u 14.52 kada se rodio Lazar, a posle 2min i Nikola. Inace sam u bolnicu usla jos 26.dec i zato me nije bilo, mali problemcic sa tehnologijom, sa telefona sam mogla samo da pratim sta se desava sa vama.

I opet sve vas vucem za nosice i zelim da mojim momcima podarite puno drugarica i drugara.

Veliki pozdrav za sve od Lazara, Nikole i mene. 

KissKissKissLaughLaughLaugh

SANJICE PA DIVNE VIJESTI!!! NEKA SU ZIVI I ZDRAVI… I DA IH MAMA STALNO SLUSA!!! KissKissKissKiss

SAD SI MI ULJEPSALA DAN!!! 

LJUBIM VAS!!! KissKissKissKissKissKissKissKissKissKissKissKiss

03/02/2015
12:30 am
Filip A
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
07/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
556sp_Permalink sp_Print

Sanjaaaaaaa kakva divna vest, cestitam vam i da su  nam Nikola i Lazar zivi i zdravi !!!!!!!! Jedva sam cekala da se javis KissKissKiss

Milicice nasa kako provodis vreme, kako si?Kiss

03/02/2015
9:57 am
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
557sp_Permalink sp_Print

filip_andric said
Sanjaaaaaaa kakva divna vest, cestitam vam i da su  nam Nikola i Lazar zivi i zdravi !!!!!!!! Jedva sam cekala da se javis KissKissKiss

Milicice nasa kako provodis vreme, kako si?Kiss

Jacooo… KissKissKiss

Ja uopste ne mogu da stavim post iz nekog razloga sem ovako da prvo citiram predhodni… al nema veze… bitno je da mogu da Vam pisem… LaughLaughLaugh

Dobro sam,hvala Bogu… leskarim,gledam tv,citam… nista tesko ne vucem,uzela sam odmor pa uzivam skroz… LaughLaughLaughLaugh

Jedva cekam jos neki dan da prodje,postajem nestrpljiva do bete… rado bih je odradila dan/dva ranije al me nesto strah… tako da ne znam kad da je radim… danas mi je sesti dan od transfera… 

Mislila sam danas ili sjutra otici do ginekologa za uput,pa ili u petak da radim betu ili u ponedeljak… uopste ne mogu da se odlucim, sve se plasim da ce biti rano pa nece pokazati… ne znam jel tako bilo i Vama… LaughLaughLaugh

Kako ste vi,jesu prosle mucnine? KissKissKissKissKiss

Kako su nam druge mamice i buduce mamice? Ljubac za sve!!! KissKissKissKissKissKissKiss

04/02/2015
12:30 am
Filip A
Forumaš(ica) ipo
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
07/06/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
558sp_Permalink sp_Print

Micikaa znamo kroz sta prolazis, pa cu pokusati da ti opisem sta se meni desavalo. Sedmu noc od transfera me probulila jaka menstrualna bol, obzirom da imam bolne menstruacije dobro je prepoznajem :) Nekako mi se  to cinio kao dobar znak, medjutim posle sedmog dana sam bila sve nestrpljivija. Prestale su grudi da me bole, ni jedan jednini znak nisam imala osim sto kihnem po nekad i to mi je bilo malo cudno jer nisam prehladjena. Jedva sam uspela da izdrzim do 11 dana nakon transfera, predvece je dosao dragi sa posla i doneo mi test za trudnocu. Odmah sam otrcala do toaleta i uradila ga, bez obzira sto mi je doktorka zabranila da radim kucne testove :) Nije proslo ni tri sekunde druga linija je pocrvenel i sreca, sreca nepisiva!!!!!!!!LaughLaughLaugh

A imala sam ogromnu podrsku nase drage Marine mog dragog saborca, meni je to mnogooo znacilo KissKissKiss

E sad beta je mnogo pouzdanija posle desetog dana nakon transfera jer test i tad moze biti lazno negativan. Ne znam koliko si strpljiva da cekas do 14 dnt, ali ipak je to najpouzdanije. Meni strpljenje nije bilo jaca strana :)

Zelim ti isti scenario kao sebi, a bice jer si ti jedna mlada, zdrava zena i nema razloga da bude drugacije KissKiss

Pitaj sta god te interesuje, da ti olaksamo ove najduze dane nase borbe!

Mucnine prestle, bebani rastu, radujem se svakom ultrazvuku …

04/02/2015
9:51 am
milicica88
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 258
Member Since:
28/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
559sp_Permalink sp_Print

filip_andric said
Micikaa znamo kroz sta prolazis, pa cu pokusati da ti opisem sta se meni desavalo. Sedmu noc od transfera me probulila jaka menstrualna bol, obzirom da imam bolne menstruacije dobro je prepoznajem :) Nekako mi se  to cinio kao dobar znak, medjutim posle sedmog dana sam bila sve nestrpljivija. Prestale su grudi da me bole, ni jedan jednini znak nisam imala osim sto kihnem po nekad i to mi je bilo malo cudno jer nisam prehladjena. Jedva sam uspela da izdrzim do 11 dana nakon transfera, predvece je dosao dragi sa posla i doneo mi test za trudnocu. Odmah sam otrcala do toaleta i uradila ga, bez obzira sto mi je doktorka zabranila da radim kucne testove :) Nije proslo ni tri sekunde druga linija je pocrvenel i sreca, sreca nepisiva!!!!!!!!LaughLaughLaugh

A imala sam ogromnu podrsku nase drage Marine mog dragog saborca, meni je to mnogooo znacilo KissKissKiss

E sad beta je mnogo pouzdanija posle desetog dana nakon transfera jer test i tad moze biti lazno negativan. Ne znam koliko si strpljiva da cekas do 14 dnt, ali ipak je to najpouzdanije. Meni strpljenje nije bilo jaca strana :)

Zelim ti isti scenario kao sebi, a bice jer si ti jedna mlada, zdrava zena i nema razloga da bude drugacije KissKiss

Pitaj sta god te interesuje, da ti olaksamo ove najduze dane nase borbe!

Mucnine prestle, bebani rastu, radujem se svakom ultrazvuku …

Jao Jacoooo… divno..hvala ti…  nadam se da cu i ja kroz koji dan biti srecna,srecna,presrecna… LaughLaughLaugh

Ja bila juce do mog ginekologa za uput za betu ona mi rece nemoj da radis ranije,nikako… a ja svakim danom sve nestrpljivija… LaughLaughLaugh

Mene malo bole grudi i krsta… al valjda je to dobro… mozda i od leskarenja.. ne pamtim kad sam poslednji put ovoliko dana uzivala i bila sluzena… LaughLaughLaugh Danas mi je 7 dan od transfera… pa sam mislila u ponedeljak ili utorak da odem da odradim betu… 

Drago mi je da se ti super osjecas,i da se radujes svakim danom sve vise!!! KissKissKissKissKissKiss

04/02/2015
10:42 am
tara12
Novajlij(k)a
Members
Forum Posts: 24
Member Since:
23/11/2014
sp_UserOfflineSmall Offline
560sp_Permalink sp_Print

Kako me namuči ovaj forum, ovo je strašno…Danima ne mogu da pristupim sa telefona, pa vidjeh foru sa quote-ovanjem, pa piši briši, valjda sam uspjela :)  

Drage moje, mame i buduće mame, sve vam najljepše želim u danima koji slijede. Bebelincima poseban poljubac :*.

Mi smo stigli juče iz Praga. O boravku tamo imam samo riječi hvale, od klinike do doktora. Imali smo čak i 5 dana lufta da prošetamo pa smo svaki minut iskoristili. 

A sada najbitnije! Transfer je obavljen u subotu, 31.01. i donijela sam kući, kako kaže Milica, dva cvjetića. Nadam se da će tu i ostati :). 

Sada slijedi period čekanja i nestrpljenja, ali mora se. Malo mi je dosadilo leškarenje pa svi skoče na mene da se smirim, a ja onda slušam, šta ću… Beta je preporučena da se radi tek za 15 dana pa se nadam da ću dočekati jednu veliiikuu :): 

Ljubim vas sve!

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
13 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

Procedure i Izazovi Samohranog…