A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Kad ste ostale trudne posle kiretaze
24/10/2016
7:12 am
Avatar
podgoricanka p
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 114
Member Since:
13/01/2012
sp_UserOfflineSmall Offline

Molim vas za vasa iskustva po pitanju trudnoce posle kiretaze. Kad ste poceli raditi na novoj trudnoci,posle koliko ste ostale trudne,kakp podnijele novu trudnocu…sva vasa iskustva.

Naime,prije nesto vise od mjesec dana sam imala pobacaj u 21nedelji i radjeno mi je ciscenje materice. Ja bih htjela brzo da ostanem trudna,al mi je receno da cekam 3 mjeseca. Plod mi je dat na ph analizu,inace je trudnoca uredno vodjena bez ikakvih komplikacija. Primala sam clexane 0,4 i pila utrogestan do 13nedelje.

Molim za vasa iskustva.

Veliko hvala

31/10/2016
9:21 pm
Avatar
vasilisa777
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 122
Member Since:
26/03/2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Ako ti je od ikakave pomoći moje iskustvo, s obzirom da su u pitanju vto trudnoće,što tvoje nisu, koliko sam razumjela,ali da ti odgovorim..nakon prve kiretaže sam ostala trudna ponovo nakon tri mjeseca, koliko su i rekli da je potrebno da prođe, ali po principu-koliko je stara trudnoća bila u trenutku prekida, toliko pauze..Tebi je koliko shvatam bila vća trudnoća, ali svakako ako su ti rekli toliko da mora proći , ispoštuj..znam kako se osjećaš i da bi sad odmah ponovo, ali moraš brinuti o svom zdravlju,a kažu da može biti rizik i za novu trudnoću ako se taj rok ne ispoštuje, jer je prosto materica osetljiva i treba joj vremena da se potpuno oporavi. Probaj da se hraniš što zdravije i da se ne izlažeš fizičkim naporima..Ako želiš da podijeliš to iskustvo,a i zbog onih koje nažalost to prolaze ili će proći i naravno ako ćeš se lakše osjećati tako, imaš temu -naši mali anđeli na forumu trudnoća, koju sam postavila prije par nedelja, gdje možeš napisati sve što osjećaš i kako se nosiš sa tim..Nadam se da će ti i druge cure dati savjete,ali se suštinski svodi na zdravu ishranu i brigu o svom zdravlju. 

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
21 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

Procedure i Izazovi Samohranog…