A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Pisma porodilistima
24/12/2011
11:55 am
mamika m
Member
Guests

Members

NVO Clanstvo
Forum Posts: 1304
Member Since:
23/10/2010
sp_UserOfflineSmall Offline

Pogledajte zanimljivu inicijativu OVDJE  . Moze li se nesto slicno sprovesti kod nas?

14.4.99/12.6.10/10.6.12 ja presretna :)

24/12/2011
1:11 pm
Kristina M
Guest
Guests

Pa da znas da nije losa ideja, trebalo bi taman da zatvrpamo ova nasa porodilista pismima i da im “otvorimo dusu”. Ne moraju biti samo primjedbe, ali njih ipak ima vise nego pohvala. Sve im reci sta mislimo, i dostaviti im i njima i ministarstvu zdravlja, mozda budu nekad sjeli pa procitali ako ih uopste interesuje sto mislimo.

07/01/2012
2:09 pm
Cekalica
Guest
Guests

U potpunosti podrzavam! Molim sve mame koje su imale iskustva s nasim porodilistima da im salju pisma, kao i Ministarstvu zdravlja (ako postoji neki kontakt za zalbe – znam da je na prethodnom sajtu postojao), portalu da ih takodje objavi (kako je Kristina predlozila) – i molim vas, javite se i v koje ste imale pozitivna iskustva, cisto da malo razbijemo paniku… Laugh

02/03/2012
8:31 am
Alexandra
Guest
Guests

Kakav crni kontakt za zalbe… Postoji, deklarativno, zastitnik prava pacijenata, sa email adresom i brojem telefona na koji se javlja nervozna teta koja te saceka sa: “radimo od…do…”, a na mailove niko ne odgovara. Oprobano!

 

Evo linka, a inace su kontakt podaci istaknuti u domovima zdravlja, zaludu. Probajte sami.

http://www.kccg.me/index_mne.p…..#038;id=23

02/03/2012
8:42 am
Sandra D
Guest
Guests

Alexandra said:

Kakav crni kontakt za zalbe… Postoji, deklarativno, zastitnik prava pacijenata, sa email adresom i brojem telefona na koji se javlja nervozna teta koja te saceka sa: “radimo od…do…”, a na mailove niko ne odgovara. Oprobano!

 

Evo linka, a inace su kontakt podaci istaknuti u domovima zdravlja, zaludu. Probajte sami.

http://www.kccg.me/index_mne.p…..#038;id=23

 

Imala iskustva sa tim…dosla do Ministra Zdravlja cak, koji me i zvao telefonom da se izvinjava kako niko od njegovih zaposlenih nije reagovao na moje zalbe…isla ja preko Zastitnika prava pacijenata, pa preko ministarstva i kad sam rekla da postoje novine koje ce ''potrcati'' da objave moje prepiske i pricu, tad se reagovalo…Obecao mi je zvanicnu informaciju o tome kako ce ti pojednici biti kaznjeni..i od tada ni traga ni glasa od njega…tacno zelim da pokrenem ovu pricu ponovo…

 

Sa druge strane, sad prije nepun mjesec nismo mogli dobtii tel pedijatriju ni Call Centar Doma zdravlja, sto je najcrnje, u Domu Zdravlja su dizali i spustali slusalicu. Moj suprug je sjeo, napisao mail, taxativno naveo kad i u koliko smo zvali, i kad je dizana slusalica…i kad smo za 10 dana se pojavili kod izabrane Dr-ice izvijestili su nas o tome kako je cijela smjena kaznjena zbog postupka i kako je njegov mail(btw nazvan ''Sugestija'' ) doveo do toga da se sad moze zakazivati i putem CAll Centra.

 E sad se ja pitam, zasto uvazise njegovu reakciju? Zato sto je muskarac pisao? Zato sto im je bilo lakse da kazne medicinske sestre i operatere u CC, a ne Direktora DZ? MOj problem je bio mnogo veci..

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
18 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

Procedure i Izazovi Samohranog…