A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Odlazak u porodiliste
18/03/2012
5:20 pm
bubica
Guest
Guests

mislim potvrda o krvnoj grupiSmile

18/03/2012
9:02 pm
Tijana
Guest
Guests

potrebna je, ali se može koristiti bilo koji dokument u kojem piše krvna grupa (ja sam pokazala knjižicu dobrovoljnih davalaca krvi). ako ne poneseš, oni će raditi na lijecu mjesta, ali se onda čeka ta potvrda…

19/04/2012
10:06 am
macence
Guest
Guests

Mozda nije pravo mjesto, ali imam vazno pitanje za sve vas koje mozda znate odgovor: da li se sa uputom odabranog ginekologa u Niksicu moze poroditi u KC u Podgorici?

Kuma mi se zali da nema povjerenja ni u jednog dr koji radi u NK i zeli u PG, cak i nakon svih prica koje smo mi ovdje iznijele… U NK je mozda uslovnije i bolje, ali nema doktora!

19/04/2012
10:21 am
bubica
Guest
Guests

macence,moze. Uput bilo kog odabranog ginekologa,vazi za bilo koje porodiliste u CG. jer,moze da se slucajno zadesila u PG,bas tog dana,ili bilo gde drugo,moraju je poroditi…

19/04/2012
10:29 am
macence
Guest
Guests

Hvala, bubice!

02/07/2012
1:45 pm
Nikolina
Guest
Guests

pogledajte prvih 10 min zanimljivo je

 

http://www.extracafe.rs/publ/d…..-1-0-18899

02/07/2012
4:00 pm
SanjaM
Guest
Guests

…“taksi?Pa da mi taksista gleda zenu kako se poradja?“

 

E kako se nekad ova serija gledala…

02/07/2012
9:54 pm
Marija Novosel
Guest
Guests

presmijah se, ahahahahahaha , upravo sam muzu pokazala snimak, donekle ce tako da bude kod nas ahahahahahahahLaugh Nikolina hvala 🙂

02/07/2012
10:18 pm
Nikolina
Guest
Guests

slucajno sam naisla na snimak- pa se sjetih vas trudnica 🙂

ja nisam imala bolove, ni prvi ni drugi put,pa eto za one koje ce ih osjetiti da vide kako to otprilike izgleda :)))))

28/05/2013
11:17 am
cackalica
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 16
Member Since:
18/05/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

Pozdrav svima, imam pitanje vezano za odlazak na porođaj.

Moju trudnocu vodi Dr Uskokovic, koja ne radi u KBC, cula sam razne price npr. da treba da izaberem drugog Dr tj. onog koji radi u KBC-u i koji ce biti na porodjaju prisutan….Da se tamo niko nece *obrcati* na mene i sl…

Prvi put sam trudna, u 19-stoj sam sedmici i imam jos vremena do porodjaja….  htjela sam da cujem vasa iskustva i savjete…

 

Unaprijed hvala!

28/05/2013
1:14 pm
druskan
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 46
Member Since:
03/10/2012
sp_UserOfflineSmall Offline

Draga Čačkalice, i meni je trudnoću vodila sjajna doktorica Suzana, a 30. januara porodila sam se u KBC-u (pisala sam o tome na temi – Porodilište u Podgorici). Ne razmišljaj o tome i ne brini – sama dr Uskoković će te pripremiti na najbolji mogući način, a moje iskustvo sa doktorima, babicama i ostalim osobljem u porođajnoj sali je ODLIČNO. I ja sam brinula, tim prije što sam iz Nikšića i apsolutno nikoga ne poznajem u KBC-u, ali je sve prošlo kako treba. Ti se usresredi na sebe, pripremi se psihički – vidjećeš, sve će proći munjevitom brzinom i biće baš kako treba. Puno pozdrava – kad postaneš mama i adaptiraš se, piši, da čujemo utiske i iskustva! :)

29/05/2013
1:27 pm
cackalica
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 16
Member Since:
18/05/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

Hvala Druskane, vrijeme tako brzo prolazi da mi se cini i ako sam tek u 19-toj sedmici, da treba da spakujem  torbicu za porodiliste…milsim da ce panika da me ufati pocetkom oktobra….

29/05/2013
10:03 pm
Cekalica N
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 333
Member Since:
05/04/2011
sp_UserOfflineSmall Offline

cackalica said
Pozdrav svima, imam pitanje vezano za odlazak na porođaj.

Moju trudnocu vodi Dr Uskokovic, koja ne radi u KBC, cula sam razne price npr. da treba da izaberem drugog Dr tj. onog koji radi u KBC-u i koji ce biti na porodjaju prisutan….Da se tamo niko nece *obrcati* na mene i sl…

Prvi put sam trudna, u 19-stoj sam sedmici i imam jos vremena do porodjaja….  htjela sam da cujem vasa iskustva i savjete…

 

Unaprijed hvala!

Mislim da su babice sjajne, a one su ti za porodjaj mnogooo vaznije ;-) moju trudnocu je pratila dr Uskokovic i mislim da sam vec pisala o tome koliko sam bila srecna zbog toga :-) pa da se ne ponavljam… Ja sam pred sam kraj dosta posjecivala KBC i radila CTG tamo jer sam prebacila termin (kad je dr Uskokovic bila slobodna), pa sam tako naletjela na jednog stazistu koji me isprepadao pricom o tome sta sve moze da se desi kad se prebaci termin… I to sam ispricala dr Uskokovic, koja me povezala sa jednim od svojih kolega i on me porodio, a i beba i ja smo bile skroz OK :-) )) ipak, draze mi je sto mi je preporucila nekog, nego da sam naletjela na neljubaznost ljekara (a i ovaj stazista je ipak na kraju bio u sali kad sam se poradjala, ali mi to vise nije bilo vazno) :-)

Elem, ovo sto druskan kaze – dr Uskokovic ce te sjajno pripremiti za porodjaj, a onda je tvoja odluka da li zelis da te sa nekim “poveze” ili ces ipak poci bez toga na porodjaj (znam i neka odlicna iskustva zena koje su posle na porodjaj a nisu znale ljekare koje su ih poradjale – ipak, meni je ovako bilo lakse).

 

"Anyone who lives within their means suffers from a lack of imagination."

31/05/2013
9:21 pm
Nela86
Forumaš(ica) ipo
Guests

Members
Forum Posts: 158
Member Since:
01/08/2012
sp_UserOfflineSmall Offline

Izgleda da neko ima i različita iskustva sa njom… Meni je ona vodila trudnoću i nije pomenula ni “P” od porođaja, a ne da me pripremi… Ja sam na kraju odlučila da se porađam na CT i krajem devetog počela da idem tamo na CTG. Bukvalno nije ništa pominjala, a ja sam onda jednog dana poslije CTG rekla “neću više dolaziti kod Vas, a porodiću se na CT” i tako je i bilo, “Doviđenja, srećno”. A za porođaj sam bila pripremljena zahvaljujući školi za trudnice koju vodi sestra Dajana…

Mada možda joj ja i nisam nešto bila simpatična, stalno me nešto kritikovala… A i prije trudnoće sam išla na redovne kontrole kod nje – svake god sve sistematski – i papa, i kolposkopija, i uz… Imala sam fino mišljenje o njoj ranije, ali poslije ovoga nisam nešto oduševljena.

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
21 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

SOS linija baner