A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Hrana u porodilistima
16/10/2014
2:07 pm
Kristina M
Guest
Guests

Drage mame, pozivamo vas da nam saljete fotografije obroka u porodilištima u Crnoj Gori, ili nam opišete šta ste dobijale od hrane jer bismo željeli da prikuimo što više infomacija kako bi se možda moglo nekako odreagovati i zatražiti da se jelovnici promijene. Ovaj poziv važi za  porodilje iz cijele Crne Gore odnosno one koje su se porodile u ustanovama koje pripadaju sistemu javnog zdravstva, i ne samo za one koje su se porodile u Kliničkom centru Crne Gore.

17/10/2014
10:16 pm
Sneza J
Forumaš(ica)
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
03/07/2014
sp_UserOfflineSmall Offline

Kristina said
Drage mame, pozivamo vas da nam saljete fotografije obroka u porodilištima u Crnoj Gori, ili nam opišete šta ste dobijale od hrane jer bismo željeli da prikuimo što više infomacija kako bi se možda moglo nekako odreagovati i zatražiti da se jelovnici promijene. Ovaj poziv važi za  porodilje iz cijele Crne Gore odnosno one koje su se porodile u ustanovama koje pripadaju sistemu javnog zdravstva, i ne samo za one koje su se porodile u Kliničkom centru Crne Gore.

nazalost nemam slike al hrana je uzasna za tih cetiri dana svako jutro po jedno parce sira(od jednog parceta trapista,pacre mladog sira,zdenka sir,i jedno jutro kao neki kajmak u kolicini kasike od jela) hleb i caj rucak takodje katastrofa a hemoglobin mi je posle porodjaja bio 82 dali mi heferol kapsule i jos te pitaju da li ti se vrti u glavi ne mozes ni da se zasitis sa njihovom hranom a ne daju ti da ti donesu od kuce nego su mi krijuci donosili eto ja sam se porodila prije 5 mjeseci a i sad je isto tako mislim da bi stvarno trebalo nesto da se promijeni u toj ishrani ako su vec porodiliste sredili za svaku pohvalu trebalo bi da promijene nesto i u sobama gdje te odvedu posle porodjaja zatim i u toaletima,cekas kad ce doci topla voda a desava se da se tusiras vise hladnom nego toplom vodom itd itd nadam se da ce se bar nesto promijeniti jer ipak to bi trebalo da bude najcistije i najurednije odelenje gdje borave mame i bebe 

18/10/2014
11:04 pm
srecica
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 115
Member Since:
09/09/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
21/10/2014
8:20 pm
lanka
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 4
Member Since:
20/02/2013
sp_UserOfflineSmall Offline

Doručak   / bijeli hleb sa margarinom i dzemom i čaj / bijeli hleb sa fetom sira i caj/  Bijeli hleb i feta neke neidentifikovane mokre salame ( ne razlikujem ih osim šunke)

rucak uglavnom pristojan nesto kuvano / leso meso sa rizom i supa/ grašak sa mesom.

Večera  isto kao doručak osim sto je ponekad kompot( nemoguce utvrditi od cega jer nema voća) umjesto čaja. Jedan put je samo bilo neko varivo od povrća.

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
26 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

SOS linija baner