A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Upis u vrtic "Djina Vrbica" 2012/2013
Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 (1 votes) 
03/09/2012
12:32 pm
tajna
Guest
Guests
81sp_Permalink sp_Print
0

mi smo ih ostavili malo prije 8 ipo,vaspitacica je rekla u 10 da dodjemo..

16/05/2013
11:22 am
milenar
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 52
Member Since:
14/12/2012
sp_UserOfflineSmall Offline
82sp_Permalink sp_Print
0

Ajde da ja krenem…Upis u vrtiće JPU Đina Vrbica 2013/2014…..

Prvi put su upisujemo…da li treba novi izvod iz matične knjige rodjenih i dje treba da se odnesu formulari…. nekako smo najblize Leptiriću …. kakava su iskustva …Please ….Embarassed

Ako neko moze da se javi…..Hvala….Smile

16/05/2013
12:42 pm
mamamama
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 1
Member Since:
16/05/2013
sp_UserOfflineSmall Offline
83sp_Permalink sp_Print
0

milenar said
Ajde da ja krenem…Upis u vrtiće JPU Đina Vrbica 2013/2014…..

Prvi put su upisujemo…da li treba novi izvod iz matične knjige rodjenih i dje treba da se odnesu formulari…. nekako smo najblize Leptiriću …. kakava su iskustva …Please ….Embarassed

Ako neko moze da se javi…..Hvala….Smile

Za djecu koja se prvi put upisuju u vrtic potreban je izvod, potvrde o zaposlenju roditelja kao i zahtjev koji se popunjava u vrticu (njihov formular). Dokumenta se predaju u vrticu na Zabjelu, ulica Radosava Burica. Mi smo juce predali. Mislim da se dokumenta predaju do 13h svakog dana. 

 

16/05/2013
2:47 pm
angel
Novajlij(k)a
Guests

Members
Forum Posts: 2
Member Since:
13/06/2012
sp_UserOfflineSmall Offline
84sp_Permalink sp_Print
0

Ni ja nisam sigurna sta da radim da li da upisem djete u drzavni vrtic zbog “incidenta” od prosle godine.Upisala sam ga prosle godine u ovo doba i trebalo je da se javimo treceg septembra medjutim mi smo jos bili na odmoru i nismo mogli doci,zvala sam telefonom svaki dan 10 puta ali naravno niko se nije javljao.Dosli smo 13 septembra i javili se u vrtic da bi me docekala vaspitacica koja se toliko izdrala na mene govoreci da sam neodgovorna majka i kako treba da me bude sramota???mene? ili njih u vrticu kojima telefon sluzi izgleda za ukras(kao i svim nasim javnim institucijama) i naravno ispisala sam djete momentalno jer nisam zeljela da moje djete dan provodi sa tako  histericnom osobom.Na zalost ime te vaspitacice nisam upamtila.Ne znam da li da ga opet upisem u drzavni vrtic jer koliko vidim iz iskustava drugih majki isto je i drzavni i privatni samo je razlika u cijeni.Da li imate iskusta sa nekom vaspitacicom u vrticu iza Gintasa sa kojom ste vi i vase djete zadovoljni?

17/05/2013
8:26 am
milenar
Forumaš(ica)
Guests

Members
Forum Posts: 52
Member Since:
14/12/2012
sp_UserOfflineSmall Offline
85sp_Permalink sp_Print
0

Hvala, mamamama. Mi polako prikupljamo dokumentaciju (valjda danas bude kompletna kad preuzmemo izvod i potvrdu o redovnoj vakcinaciji) i trebalo bi da se upisemo u pon. Ovaj vrtic na Zabjelu (ul. R. Burića) je Poletarac i tu se predaju dokumenta za novoupisanu djecu.

Što se onog incidenta tiče, i meni je malo u podsvijesti, ali…. vjerovatno se to uvijek moze desiti…uh…n

Naravno, ja ne znam niti jednu vaspitacicu, a za Leptiric sam cula da nije bas toliko prebukiran i lokacija nam je ok. Ako neko ima iskustva i sa tim vrticem, naka se javi…..

P.S. Izgleda da su ove (čitaj ja) majke koje prvi put upisuju svoje “male bebe” od 3.5 godine bas u panici….SmileSmileSmile

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
13 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

Procedure i Izazovi Samohranog…

Procedure i Izazovi Samohranog…