A A A

Please consider registering
guest

Log In Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —

— Match —

— Forum Options —

Wildcard usage:
*  matches any number of characters    %  matches exactly one character

Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Upis u vrtic "Djina Vrbica" 2012/2013
Topic Rating: 5Topic Rating: 5Topic Rating: 5Topic Rating: 5Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 (1 votes) 
tajna
Guest
03/09/2012 - 12:32 pm
81
0

mi smo ih ostavili malo prije 8 ipo,vaspitacica je rekla u 10 da dodjemo..

milenar
Forumaš(ica)
16/05/2013 - 11:22 am
Forum Posts: 42
82
0

Ajde da ja krenem…Upis u vrtiće JPU Đina Vrbica 2013/2014…..

Prvi put su upisujemo…da li treba novi izvod iz matične knjige rodjenih i dje treba da se odnesu formulari…. nekako smo najblize Leptiriću …. kakava su iskustva …Please ….Embarassed

Ako neko moze da se javi…..Hvala….Smile

mamamama
Novajlij(k)a
16/05/2013 - 12:42 pm
Forum Posts: 1
83
0

milenar said
Ajde da ja krenem…Upis u vrtiće JPU Đina Vrbica 2013/2014…..

Prvi put su upisujemo…da li treba novi izvod iz matične knjige rodjenih i dje treba da se odnesu formulari…. nekako smo najblize Leptiriću …. kakava su iskustva …Please ….Embarassed

Ako neko moze da se javi…..Hvala….Smile

Za djecu koja se prvi put upisuju u vrtic potreban je izvod, potvrde o zaposlenju roditelja kao i zahtjev koji se popunjava u vrticu (njihov formular). Dokumenta se predaju u vrticu na Zabjelu, ulica Radosava Burica. Mi smo juce predali. Mislim da se dokumenta predaju do 13h svakog dana. 

angel
Novajlij(k)a
16/05/2013 - 2:47 pm
Forum Posts: 2
84
0

Ni ja nisam sigurna sta da radim da li da upisem djete u drzavni vrtic zbog "incidenta" od prosle godine.Upisala sam ga prosle godine u ovo doba i trebalo je da se javimo treceg septembra medjutim mi smo jos bili na odmoru i nismo mogli doci,zvala sam telefonom svaki dan 10 puta ali naravno niko se nije javljao.Dosli smo 13 septembra i javili se u vrtic da bi me docekala vaspitacica koja se toliko izdrala na mene govoreci da sam neodgovorna majka i kako treba da me bude sramota???mene? ili njih u vrticu kojima telefon sluzi izgleda za ukras(kao i svim nasim javnim institucijama) i naravno ispisala sam djete momentalno jer nisam zeljela da moje djete dan provodi sa tako  histericnom osobom.Na zalost ime te vaspitacice nisam upamtila.Ne znam da li da ga opet upisem u drzavni vrtic jer koliko vidim iz iskustava drugih majki isto je i drzavni i privatni samo je razlika u cijeni.Da li imate iskusta sa nekom vaspitacicom u vrticu iza Gintasa sa kojom ste vi i vase djete zadovoljni?

milenar
Forumaš(ica)
17/05/2013 - 8:26 am
Forum Posts: 42
85
0

Hvala, mamamama. Mi polako prikupljamo dokumentaciju (valjda danas bude kompletna kad preuzmemo izvod i potvrdu o redovnoj vakcinaciji) i trebalo bi da se upisemo u pon. Ovaj vrtic na Zabjelu (ul. R. Burića) je Poletarac i tu se predaju dokumenta za novoupisanu djecu.

Što se onog incidenta tiče, i meni je malo u podsvijesti, ali…. vjerovatno se to uvijek moze desiti…uh…n

Naravno, ja ne znam niti jednu vaspitacicu, a za Leptiric sam cula da nije bas toliko prebukiran i lokacija nam je ok. Ako neko ima iskustva i sa tim vrticem, naka se javi…..

P.S. Izgleda da su ove (čitaj ja) majke koje prvi put upisuju svoje "male bebe" od 3.5 godine bas u panici….SmileSmileSmile

Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 78

Currently Online:
16 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika: 1303

Ana PG: 532

lara92: 414

macence: 380

Cekalica: 333

neda: 252

Member Stats:

Guest Posters: 231

Members: 2450

Moderators: 0

Admins: 2

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 806

Newest Members: mirjana_kuveljic, ana85, hildegard_mrakovi, vanja5, vesna_brkic, miniji4

Administrators: Dusko Mihailovic (172), Kristina (2683)