A A A

Please consider Registruj seing
guest

sp_LogInOut Loguj se sp_Registration Registruj se

Registruj se | Lost Lozinka?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Upis u vrtic "Djina Vrbica" 2012/2013
Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 Topic Rating: 5 (1 votes) 
29/06/2012
11:31 am
macence
Guest
Guests
41sp_Permalink sp_Print
0

Tamo kod krivog mosta sjedi direktorica i njenih par sluzbenica…

29/06/2012
11:40 am
Kristina M
Guest
Guests
42sp_Permalink sp_Print
0

A je li? Polijepo

29/06/2012
11:54 am
macence
Guest
Guests
43sp_Permalink sp_Print
0

Moje iskustvo sa doticnom (direktorica Natasa Tomovic):

Bila sam u Savjetu prosle skolske godine, znala me facom… Udruzenje prijatelja Djina Vrbica (kako se vec zove) je bilo dobro krenulo i saradnja sa vrticima je djelovala ok. Ja sam probala s njima da se uortacim, ali…. nedje je zapelo. Konkurise to Udruzenje kod fAKT-a i dobije, pa im ja postanem odjednom “interesantna”, a ja tad pocnem da ih kuliram… U sred ljeta se mi preselimo na Zabjelo, a vec potpisali ugovor za onaj vrtic kod Gintasa. Samo hocu da prebacim dijete, ista je ustanova. Tada saznam da oni sjede tamo. Zovem direktoricu, zovem to Udruzenje, saljem mail, sms…. Nakon skoro 2 mjeseca!!! kad su formirali grupe pred sam pocetak skolske godine, gospodja Tomovic mi salje sms da se obratim toj i toj vaspitacici da mi primi dijete….

29/06/2012
11:58 am
SanjaM
Guest
Guests
44sp_Permalink sp_Print
0

Jeste,ima samo jedan objekat  kao mali magacin Smilepored vrtica Poletarac ,ma samo da to bude !

30/06/2012
1:36 pm
Sandra D
Guest
Guests
45sp_Permalink sp_Print
0

Sandra D said
rekose mi u Poletarcu ( obzrom da je primljeno 44 beba u jaslice a primaju samo 20 -mislim trebalo je da prime toliko) da ce adaptirati neki poslovni prostor u novoj zgradi koja se nalazi pored tog vrtica, kao da su im iz Ministarstva dali dozvlu da nadju objekat koji se moze iznajmiti i adaptirati do septembra…jesu li oni to uvazili nase zahtjeve pa cute da ispadne kako su  ce choche oni SAMI toga sjetili?

 

Ispravka- ne Poletarac, vec Leptiric- iza zgrade Razvrsja vrtic, a nova zgrada je ona pored vrtica koja ima pumpu ispred.

 

Uzvinjavam se….

04/07/2012
1:52 am
angel
Guest
Guests
46sp_Permalink sp_Print
0

Da li neko ima informaciju koliko je djece primljeno u jaslice u vrtic kod Gintasa?ConfusedConfused

04/07/2012
7:55 am
dzuli
Guest
Guests
47sp_Permalink sp_Print
0

Ja idem za pola sata tamo da potpisem ugovor pa kasnije javljam tacan broj primljenih u jaslice i vrtic

04/07/2012
11:35 am
Kristina M
Guest
Guests
48sp_Permalink sp_Print
0

Mislim da ima upravo na ovoj temu samo neki od ranijih postova. Cini mi se daje neko pomenuo tu brojku

04/07/2012
12:31 pm
dzuli
Guest
Guests
49sp_Permalink sp_Print
0

262 upisana djeteta u jaslice u vrticu  kod gintasa

06/07/2012
7:11 pm
angel
Guest
Guests
50sp_Permalink sp_Print
0

bas je dosta djece upisano…hvala Dzuli 🙂 

18/08/2012
11:01 pm
tajna
Guest
Guests
51sp_Permalink sp_Print
0

pozdrav mame Smile

ja imam 2 klinca koji sad po prvi put krecu u vrtic,imaju 2 god..mene interesuje sta ponijeti taj prvi dan?koliko obicno ostaju tamo?jesu li roditelji prvi dan cijelo vrijeme sa djecom?

trebaju li nam papuce s obzirom da je jos uvijek jako vruce,moji su non stop bosi…

18/08/2012
11:28 pm
Podgoricanka
Guest
Guests
52sp_Permalink sp_Print
0

tajna said
pozdrav mame Smile

ja imam 2 klinca koji sad po prvi put krecu u vrtic,imaju 2 god..mene interesuje sta ponijeti taj prvi dan?koliko obicno ostaju tamo?jesu li roditelji prvi dan cijelo vrijeme sa djecom?

trebaju li nam papuce s obzirom da je jos uvijek jako vruce,moji su non stop bosi…

Ja sam mog sina prvih dana vodila do spavanja,a kasnije do 2 i 30 i tako skoro cijele godine. Roditelji, makar je tako u boksu u Suncokrilu, ne ostaju ni malo sa djecom. Nosila sam odmah pape, flasicu uvijek cistu…kasnije casu. Samo prvog mjeseca sam u boksu odnijela 5 tetra pelena i fasciklu, a kasnije svaki mjesec po 2 pakla vlaznih maramica, paklo ubrusa i kremu, a svaki dan po 3 pelene…sad smo 2 god i 2 mjeseca odviknuti od pelena, pa mislim da cemo nositi samo paklo vlaznih maramica i paklo ubrusa, i valjda casu koja im tamo ostaje.

18/08/2012
11:35 pm
tajna
Guest
Guests
53sp_Permalink sp_Print
0

mi smo u Djina Vrbica kod Gintasa…

kad je potpisivao ugovor muzu su rekli prvi dan samo ugovor,uplatnice i djecu naravno :-) …nista vise ne znamo

znaci pape idu odmah…eh,kakve da im kupim sad,hm

18/08/2012
11:35 pm
Kristina M
Guest
Guests
54sp_Permalink sp_Print
0

I nasih dvoje krecu za koji dan, i ni sama ne znam sta da spakujem, mada mislim da sve zavisi od vrtica do vrtica. Neko trazi peskire, neko case. Ja sam mislila da im spakujem po jednu preobuku kompletnu, papuce (one neke sandale gumeno-sundjeraste), vlazne maramice, i casu.Vidjecu sa vapistacicom sta ce jos trebati

18/08/2012
11:40 pm
Podgoricanka
Guest
Guests
55sp_Permalink sp_Print
0

Da da i peskir smo jedan odnijeli, i uvijek u rancu komplet presvlaku smo nosili, mada sam ja u rancu stavljala uvijek i dodatne dvije pelene jer nikad nijesam znala kud cemo skitnuti ako ja smugnem s posla i kojim slicajem dodjem po njegaSmile

18/08/2012
11:46 pm
tajna
Guest
Guests
56sp_Permalink sp_Print
0

znaci vec prvi dan sve,i pape i presvlaku,peskir..

ja sam mislila prvi dan ce biti sat vremena i kuci..

jao meni kako cemo reagovati :-p

18/08/2012
11:51 pm
Podgoricanka
Guest
Guests
57sp_Permalink sp_Print
0

Ako imas mogucnosti prvih par dana ga ne vodi jer sva djeca placu, pa posle postepeno. Mene kaci tada porodiljsko tako da cu biti kuci, i prilagoditi see nekako da mu sve manje stresno bude…pritom dobicemo novog clana porodice…pa nam je mnogo navikavanja na novo odjednom

18/08/2012
11:56 pm
tajna
Guest
Guests
58sp_Permalink sp_Print
0

i ja sam kuci,pocet cu da radim tek kad se oni priviknu

ok,ako ja mogu da ih prvih dana ostavim po sat,2 to je super…ne bih voljela da se isprepadaju i odlazak u vrtic dozive kao nesto lose

19/08/2012
8:58 am
dzuli
Guest
Guests
59sp_Permalink sp_Print
0

Nama su kod gintasa prosle godine trazili odmah priva dan pape, casu i potvrdu od lekara da je dete zdravo i vakcinisano, bez te potvrde su vracali roditelje sa djecom, videla sam svojim ocima, a uplatnicu i ostalo je moglo kasnije da se donese

19/08/2012
10:29 am
tajna
Guest
Guests
60sp_Permalink sp_Print
0

da da i potvrdu od dr,to znamo….

ok, hvala vam zene 

znaci pape sad za pocetak one neke imitaciju croksica?

a kasnije onda tople.

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/Podgorica

Most Users Ever Online: 146

Currently Online:
16 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

mamika m: 1304

Ana P: 543

lara92: 415

Budimka G: 386

svetlana22: 335

Cekalica N: 333

Member Stats:

Guest Posters: 232

Members: 3374

Moderators: 0

Admins: 0

Forum Stats:

Groups: 7

Forums: 33

Topics: 1045

Posts: 23482

Newest Members:

jelenabozovic, Dusko Mihailovic, testuser, _270, _269, _268

Administrators:

SOS linija baner

Procedure i Izazovi Samohranog…